У цей святковий день всім нам випала прекрасна нагода згадати про звитяги предків, які здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а також героїв сьогодення – українських солдатів, які борються за нашу державу.

11 жовтня у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» був проведений урок «Зродились Ми великої години», присвячений 77 річниці створення УПА.

Учні 5-8 класів під керівництвом класного керівника Мазник Г.Я. розповідали  про ... Читать дальше »

Переглядів: 159 | Додав: IRINA | Дата: 11.10.2019 | Коментарі (0)

Вклоніться, люди, вчителю своєму,

Володареві слова і пера,

Крізь біль і радість, роздуми і втому

Любов його безсмертна проросла

4 жовтня у НВК "Ракобовтівська ЗОШ І- ІІ ст. - ДНЗ" був проведений виховний захід присвячений Дню вчителя. Учні привітали своїх учителів та подарували їм ... Читать дальше »

Переглядів: 170 | Додав: IRINA | Дата: 06.10.2019 | Коментарі (0)

Загальновідомо, що тварини як і будь-які живі істоти, мають відчуття страху, радості, задоволення. Це можна спостерігати під час спілкування з домашніми улюбленцями, ставлення до яких повинне бути гуманним. На жаль, не всі розуміють, що тварини, і не лише домашні, здатні відчувати біль, голод, спрагу.

2 жовтня відбувся ряд уроків доброти у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» на тему «Гуманне ставлення до тварин» у 1-8 класах. Метою заходу було виховання доброти у дітей, відповідального ставлення до всього живого. Під час проведення заходів використані матеріали методичного посібника, підготовленого благодійною організацією «БФ «Щаслива лапа». Учні розповіли про своїх домашніх улюбленців, активно обговорювали питання в ... Читать дальше »

Переглядів: 159 | Додав: IRINA | Дата: 02.10.2019 | Коментарі (0)

В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр - символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі. З метою вшанування пам’яті про невинно вбитих у роки Другої світової війни, виховання національно-патріотичної свідомості, толерантності та загальнолюдських цінностей 30 вересня у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» була проведена історична п’ятихвилинка, присвячена 78 –річниці трагічних подій, які відбувалися у Бабиному Яру в роки війни. У виступі брали участь учні 7 класу, які під керівництвом класного керівника Семенович І.Р. ознайомили учнів школи з історією Бабиного Яру і тими жорстокими подіями, які вчиняли німці над людьми.

Річниця трагедії Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертви війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, що стали взірцем вз ... Читать дальше »

Переглядів: 143 | Додав: IRINA | Дата: 30.09.2019 | Коментарі (0)

23 вересня учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ» з нагоди Міжнародного Дня миру взяли участь у акції «Мир у серці України». Гаслом акції стали слова Папи Римського Павла VІ «Пробач і ти отримаєш мир»

Метою заходу було донести дітям важливість мирного неба над головою, викликати патріотизм ... Читать дальше »

Переглядів: 147 | Додав: IRINA | Дата: 23.09.2019 | Коментарі (0)

Проблема цькування у школах останнім часом є однією серед найактуальніших в українській освіті. За даними дослідників, 7 з 10 дітей в Україні стикалися з булінгом в тих чи інших проявах (були жертвою або свідком цього ганебного явища).

З 16 по 20 вересня, в рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції "Я маю право", пройшов всеукраїнський тиждень з протидії булінгу .

Учні НВК «Ракобовітівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» також долучилися до цієї акції. 20 вересня 2019 року разом із заступником директора школи Семенович Л.М був проведений урок «Я подолаю булінг» де діти переглян ... Читать дальше »

Переглядів: 166 | Додав: IRINA | Дата: 21.09.2019 | Коментарі (0)

Вже стало традицією, щорічно у вересні, проводити виставку «Квітковий вернісаж». Головне завдання цього заходу – навчити учнів глибше розуміти природу, виховувати любов до прекрасного, втілювати свої думки, мрії, бажання у спеціально підібрані квіти, вивчати традиції свого народу. Так і цього року, 18 вересня, у НВК «Ракобовтівська ЗОШ I-II ст.-ДНЗ» відбулася виставка «Квітковий вернісаж-2019».

Учні 1-8 класів презентували яскраві композиції букетів із квітів. К ... Читать дальше »

Переглядів: 161 | Додав: IRINA | Дата: 18.09.2019 | Коментарі (0)

«Уклонімося низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…» - саме під такою назвою 13 вересня в НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» проведено лінійку присвячену пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Учні школи, під керівництвом учителя Приставської Оксани Миколаївни, у поетичній формі перегорнули сторінки історичної правди Євромайдану, Револю ... Читать дальше »

Переглядів: 176 | Додав: IRINA | Дата: 15.09.2019 | Коментарі (0)

Неймовірне літо завершилось і ми увійшли у новий навчальний рік. Це урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Незабутнім він є для першокласників.

У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» пройшло свято «Крок з дитинства в майбутнє». Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі привітання і кожне людське серце, хвилюючись відгукувалось на заклик першого дзвінка.

Успіхів у новому навчальному році і приємних вражень, дорогі діти і вчителі!

Переглядів: 166 | Додав: IRINA | Дата: 15.09.2019 | Коментарі (0)

Україна відзначила 28 річницю Незалежності. Але нині маємо й сумні роковини – Іловайської трагедії. 10 серпня 2014 року розпочалася одна із страшніших сторінок російсько-української війни – бої за Іловайськ. Місто, яке сполучає Донецьк та Луганськ, також було головним залізничним вузлом.  Пройшло пять  років, але досі не всіх загиблих знайшли і не всіх полонени ... Читать дальше »

Переглядів: 155 | Додав: IRINA | Дата: 29.08.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 26 27 »