Уже вкотре громада села Ракобовти разом з волонтером Романом Гаєвським збирала продукти,солодощі воїнам АТО.

Учні НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"прилучилися до цієї доброчинної акції. Вони малювали малюнки,власноруч виготовляли валентинки.Кожен з учнів побажав нашим воїнам-захисникам перемоги і швидкого повернення додому.Віримо,що наші молитви допоможуть здолати ворога.

Переглядів: 234 | Додав: IRINA | Дата: 10.02.2017 | Коментарі (0)

Під час зимових канікул у НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" зроблено ремонт класної кімнати(заміна підлоги ламінатом).

За посильною допомогою роботи батьків, приміщення набуло сучасного вигляду.

Дирекція та батьківський комітет висловлюють щиру подяку Глуховецькому Богдану Любомировичу, керуючому відділом  освіти РДА, за сприяння у виділенні коштів на оновлення класної кімнати ламінатом.

Переглядів: 268 | Додав: IRINA | Дата: 05.01.2017 | Коментарі (0)

З давніх-давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори заповнені збіжжям, ми відзначаємо cвято працівників сільського  господарства.

День працівників сільського господарства відзначається в Україні щорічно у третю неділю листопада.

З нагоди цього свята учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» взяли участь у конкурсі малюнків «Праця аграріїв – одна з найважливіших на землі».  Малюнки передали в ТОВ «Захід-Агро МХП».

Переглядів: 323 | Додав: IRINA | Дата: 28.12.2016 | Коментарі (0)

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Відбулося воно і в НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ». У святі «Їде, їде Миколай…» взяли участь дошкільнята та учні початкових класів.  Для наймолодших Миколай стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці.Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам.  На завершення свята всі одержали солодкі подарунки від Святого.  Роздаючи солодощі, Чудотворець Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися.

Переглядів: 339 | Додав: IRINA | Дата: 19.12.2016 | Коментарі (0)

У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» 15 грудня відбулася акція «Святий Миколай їде на Схід». Діти виготовили подарунки для воїнів АТО.

Листівки з побажаннями, солодощі, а також малюнки, аплікації, символічні браслети в національних кольорах, різноманітні поробки, власноруч виготовлені учнями, в майбутньому зігріватимуть серця наших воїнів, які знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції, і стануть для них своєрідними оберегами  Школярі  хотіли ще раз підтримати наших захисників і сказати: «Хлопці, тримайтеся, ви не самі, ми з вами!»

Переглядів: 292 | Додав: IRINA | Дата: 16.12.2016 | Коментарі (0)

З метою підвищення мотивації серед учнів до вивчення англійської мови в НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" проводиться тиждень англійської мови.

12 грудня, відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття тижня англійської мови.Учні 2-3 кл. брали участь у конкурсі "Ура! Ми розуміємо!"(перегляд мультфільму англ.мовою)

14 грудня відбувся відкритий урок у 8 кл. на тему "William Shakespeare - the greatest playwright and poet", брейн-ринг "Хто знає англійську краще?" тощо.

Переглядів: 295 | Додав: IRINA | Дата: 12.12.2016 | Коментарі (0)

Переглядів: 317 | Додав: IRINA | Дата: 30.11.2016 | Коментарі (0)

Переглядів: 258 | Додав: IRINA | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)

Щоб не трапилось біди - правил дорожніх дотримуйся завжди.

Під таким гаслом 22 листопада 2016 р. у НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" учні школи під керівництвом  учителя Мазник Г.Я. підготували лінійку, присвячену безпеці дорожнього руху.

Учні поглибили знання про правила дорожнього руху; повторили основні правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів; ознайомили з правилами переходу дороги за несприятливих умов; сприяли розвитку мислення, мовлення, пам'яті, навичок поведінки на дорозі; виховували повагу до оточуючих, увагу, правила ввічливості, спостережливості, дисциплінованості, відповідальності за збереження власного життя.

Переглядів: 321 | Додав: IRINA | Дата: 22.11.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 24 25 26 27 »