Четверг, 13.05.2021, 07:04

Учні та вчителі Ракобовтівської філії ОЗЗСО Буська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 долучилися до акції «Великодній кошик для воїнів ООС і АТО».

Переглядів: 1 | Додав: IRINA | Дата: 28.04.2021 | Коментарі (0)

Переглядів: 2 | Додав: IRINA | Дата: 28.04.2021 | Коментарі (0)

Шановні батьки!

Дирекція школи просить Вас зареєструвати свою дитину на сайті "е-Садок", яка буде відвідувати дошкільну групу у 2021 - 2022 н.р.

Переглядів: 1 | Додав: IRINA | Дата: 28.04.2021 | Коментарі (0)

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Зареєструйте свою дитину у перший клас на цьому сайті https://school.isuo.org/

Переглядів: 1 | Додав: IRINA | Дата: 28.04.2021 | Коментарі (0)

26 квітня, 35 років тому о 1 годині ночі 23 хвилини 40 секунд, коли всі спали безтурботним сном, над четвертим реактором Чорнобильської АЕС несподівано розірвало нічну темряву велетенське полум'я. Наша країна вперше зустрілася з такою грізною силою, як ядерна енергія, що вийшла з- під контролю. Сьогодні, 27 квітня, у Ракобовтівській філії ОЗЗСО Буська ЗОШ І-ІІІ ст.№1, було проведено урок пам'яті "Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять…."

Слово "Чорнобиль" назавжди залишиться в нашій пам'яті символом великої біди, але водночас і символом мужності, самопожертви, самовідданості тих, хто виконав свій обов'язок.

На долю нашої країни випало багато випробувань. Нехай синьо- жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини, заради майбутнього України. Від у сього серця бажаємо усім нам міцного здоров'я, а головне - мирного неба над Україною.

Литвин Н.М., ... Читать дальше »

Переглядів: 1 | Додав: IRINA | Дата: 27.04.2021 | Коментарі (0)

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

У Ракобовтівській філії ОЗЗСО Буська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбулись заняття в 1 класі та у дошкільній групі "Малятко" до Міжнародного Дня Землі під керівництвом учителя Семенович І.Р.. Діти пообіцяли берегти нашу природу, нашу Землю, збагачувати, вдосконалювати, робити щось не тільки для себе, а й для інших! Думати не тільки про сьогоднішній день, а й про завтрашній.

Не забувайте, що наша доля – це доля нашої рідної Землі і вона у наших руках!

Переглядів: 1 | Додав: IRINA | Дата: 27.04.2021 | Коментарі (0)

Кожної весни весь світ вшановує великого сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» протягом тижня було проведено ряд заходів, присвячених 207-ій річниці із дня народження Кобзаря. Учні взяли участь у літературних читаннях «Іду з дитинства до Тараса», годинах спілкування, побачили виставку книг «Володар у царстві духа», представили свої проєкти про Кобзаря, виготовили лепбук, долучились до створення відеоролика. Яскравим завершенням тижня стала літературна кав’ярня «У вінок слави Кобзареві» під час якої учні згадали цікаві епізоди з життя поета, прослухали вірші, присвячені Кобзарю, взяли участь у вікторині. Закінчився захід закликом з вірша великого сина нашого народу: «Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь…»

Семенович Л.М.,

заступник директора

Переглядів: 11 | Додав: IRINA | Дата: 12.03.2021 | Коментарі (0)

Переглядів: 4 | Додав: IRINA | Дата: 12.03.2021 | Коментарі (0)

Переглядів: 6 | Додав: IRINA | Дата: 12.03.2021 | Коментарі (0)

Вже стало доброю традицією у НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" щороку проходити Hour of Code(Година коду)

Година коду — це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. Виконуючи різні завдання учні роблять перший крок до успіху в будь-якій кар’єрі ХХІ століття. По закінченню кожен учасник отримав сертифікат.

Семенович І.Р.,

вч.інформатики

Переглядів: 6 | Додав: IRINA | Дата: 12.03.2021 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 22 23 »