Переглядів: 100 | Додав: IRINA | Дата: 03.03.2022 | Коментарі (0)

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Переглядів: 99 | Додав: IRINA | Дата: 21.02.2022 | Коментарі (0)

Пролунало в країні мовчання. Навіть вітер затих на хвилину. Відбувалось останнє прощання, Зі словами «Герої не гинуть»

Час… У кожного з ним свої порахунки, а у України – особливі: більше 350-ти років боротьби за Незалежність!

І ось ХХІ ст. Нам випало бути свідками подій драматичних і надзвичайно болючих, таких, що ввійдуть до підручників історії та будуть визначати наше майбутнє. Вибух непокори і гідності проти тих, хто ціною брехні і хворих амбіцій хотів повернути Україну назад в рабство. Та воля людей і прагнення до цивілізованого людського життя перемагає. Пророчі слова Т.Г.Шевченка підняли тих, хто ціною власного життя залишиться в пам’яті українського народу як герої «Небесної Сотні».

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, ... Читать дальше »

Переглядів: 99 | Додав: IRINA | Дата: 21.02.2022 | Коментарі (0)

8 лютого 2022, відзначається День безпечного Інтернету. Цей день - ще одна нагода наголосити, що безпека у всесвітній мережі – це наша спільна мета, і саме ми, користувачі, відповідальні за її створення. До Дня безпечного Інтернету для учнів Ракобовтівської філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1 було організовано обговорення актуальних питань «пасток» Інтернету, безпечного вебсерфінгу, кіберзлочинності, також організовано конкурси. Молоде покоління не завжди усвідомлює, що може чекати на них у віртуальному просторі. Значимість проблеми безпечного Інтернету потребує постійної уваги. Будемо сподіватися, що тепер учнівське мережеве життя стане більш безпечним.

Семенович І.Р.,

вч.інформатики

Переглядів: 99 | Додав: IRINA | Дата: 21.02.2022 | Коментарі (0)

Щороку, 22-го січня, в Україні святкують День Соборності. Історичним підгрунтям цієї дати стало проголошення возз'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1918 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму в Ракобовтівській філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст було організовано та проведено усний журнал "Ми нація єдина, твої ми діти - Україно" для учнів 5-9 класів.

Діти читали історичні вірші про Україну, почули історичні факти про те, як Україна виборювала свою свободу, незалежність та боролася за возз'єднання західної та східної частини. Учні школи висловили впевненість у необхідності будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність - це ті неперехідні цінності, які завжди ... Читать дальше »

Переглядів: 95 | Додав: IRINA | Дата: 21.02.2022 | Коментарі (0)

Переглядів: 92 | Додав: IRINA | Дата: 02.01.2022 | Коментарі (0)

29 грудня відбулась прем’єра вистави «Вечори на хуторі поблизу Диканьки». Гоголівські мотиви надихнули дітей на створення «театрального дива». Учні 6-9 класів Ракобовтівської філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1 на українські вечорниці запросили батьків та учнів школи. Хвилювалися всі без винятку, адже театральна постановка вимагала від усіх учасників серйозної роботи. Школярі проявили свої найкращі акторські здібності. Кожен персонаж був таким яскравим і правдоподібним, що у класі панувала неймовірна тиша.

Вистава «Вечори на хуторі біля Диканьки» не лишила байдужим жодного глядача! Свято минуло в цікавій та веселій атмосфері. Завершилося дійство бурхливими оплесками, щирими посмішками глядачів та позитивними емоціями. Актори створили справжню атмосферу казковості Різдвяних свят. Плідна підготовка принесла гарний результат - хороші відгуки глядачів.

Семенович І.Р.,

кл.керівник 9 класу

Переглядів: 101 | Додав: IRINA | Дата: 02.01.2022 | Коментарі (0)

З першим зимовим місяцем приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – День Святого Миколая.

Шумно і гамірно у передноворічній школі. До слухняних діток Ракобовтівської філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1, 17 грудня, завітав Святий Миколай, покровитель усіх діток.

Учні початкових класів та вихованці дошкільної групи "Малятко" підготували виступ "Іде святий Миколай". Свято дійсно вдалося, цьому доказ щирі посмішки на обличчях дітей та сяючі очі, адже під час святкового заходу кожна дитина отримала море позитивних емоцій, а від святого Миколая - смачні подарунки.

Семенович І.Р.

Вихователь дошкільної групи

Переглядів: 115 | Додав: IRINA | Дата: 22.12.2021 | Коментарі (0)

Мій улюблений світ— без насильства,

Без жорстокості, болю і зла,

Де народом заспівана пісня

Містить тільки хороші слова.

Мій улюблений світ — без насильства,

Де немає страждання й війни,

Де розквітла калина барвиста,

Й голосінь не почуєш сумних.

Мій улюблений світ — це не казка,

А реальне щасливе життя,

Бо, звільнивши наш світ від насильства,

Можна сміло іти в майбуття.

І коли на теренах країни

Без страждань заживе кожне місто,

Скажуть люди всієї країни:

Україна— це світ без насильства.

В Ракобовтівській філії Буської ОЗЗСО І-ІІІ ст № 1 провели виховну годину з учнями 5-9 класів на тему « Насильству – ні». Учні ознайомилися з нормами моралі та спробували дізнатися види насильства, його характеристики та ознаки. Спробували зрозуміти чи в своєму повсякденному житті вони стикаються з таким поняттям. Чи бува вони не про ... Читать дальше »

Переглядів: 113 | Додав: IRINA | Дата: 22.12.2021 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 26 27 »