Понедельник, 12.04.2021, 21:44

Усіх, кому дорога Україна, хто став на її захист на фронті, хто допомагає в тилу та за кордоном, хто своїми діями наближає спільну велику Перемогу над ворогом, вітаємо з Днем захисника України.

14 жовтня стало особливим днем, свято Покрови, УПА і козацтва воно і раніше було важливим для українців, але війна і мужність наших сучасних захисників додали йому ще більшої ваги.

У переддень, 13 жовтня, у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» було проведено конкурс малюнків до Дня захисника України, а також відбулися спортивні змагання. До школярів долучилися вихованці дошкільної групи, які виготовили символічних янголів.

Учні з усією щирістю дитячої душі у своїх малюнках бажали захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості і витримки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що мир – це добро, а добро завжди перемагає.

Слава Україні!

Героям Слава

Мороз М.П.

Класний керівник ... Читать дальше »

Переглядів: 8 | Додав: IRINA | Дата: 05.11.2020 | Коментарі (0)

День Учителя - це день, коли святкова атмосфера панує в школі, а на обличчях учнів та вчителів - щирі посмішки та веселий настрій.

У НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" відбулась урочиста лінійка, яку підготували учні 6-9 кл.під керівництвом класного керівника Мазник Галини Ярославівни та вчителя музичного мистецтва Сироти Миколи Васильовича.

У школі панувала весела та святкова атмосфера, вчителі отримали чудовий настрій і заряд енергії від свята.

Мазник Г.Я.,

класний керівник 9 кл.

Переглядів: 12 | Додав: IRINA | Дата: 02.10.2020 | Коментарі (0)

Сьогодні світова спільнота відзначає День миру. Це свято бере початок з 1982 року, коли Генеральна Асамблея ООН проголосила 21 вересня Міжнародним днем миру, днем загального припинення вогню і відмови від насильства. В Україні ця дата відзначається з 2002 року.

У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» 21 вересня провели акцію «Ми - за мир!» Вся шкільна родина у День Миру виготовила символічні значки, як нагадування всім, що ми в змозі творити мир власними руками. Школярі навчилися своїми руками виготовляти паперових голубів – символа миру, а учні 1 класу малювали тематичні малюнки .

Для усіх нас це свято набуло особливого значення. Адже сьогодні на Сході нашої держави кращі українські сини боронять територіальну цілісність країни та відстоюють мирне життя для її народу. Тому зараз, як ніколи, для кожного з нас мир – найбільша і на ... Читать дальше »

Переглядів: 8 | Додав: IRINA | Дата: 27.09.2020 | Коментарі (0)

Переглядів: 9 | Додав: IRINA | Дата: 27.09.2020 | Коментарі (0)

Переглядів: 33 | Додав: IRINA | Дата: 16.06.2020 | Коментарі (0)

Зі святом останнього дзвоника
Від щирого серця вітаю Вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року!

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.

Сердечно дякую вчителям за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

Всім школярам бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а учням – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

Переглядів: 31 | Додав: IRINA | Дата: 29.05.2020 | Коментарі (0)

Шановні батьки і дорогі діти !

З понеділка,25.05.2020 вчителі приступають до заповнення журналів і виставлення оцінок.
На підставі поточних оцінок та контрольних робіт виставляються тематичні.
Річне оцінювання проводиться з урахуванням результатів очного навчання у І семестрі, січні-березні2020року (до 12.03.2020р.)та результатів дистанційного навчання у період карантину.
Свідоцтва будуть виписані до 15 червня 2020 року.
Учні, які з різних причин не були охоплені дистанційним навчанням в період карантину переводяться до наступного класу.
Отже, прикладіть ще трішки зусиль і ми разом закінчимо навчальний рік.

З повагою – Богдан Михайлович

Переглядів: 36 | Додав: IRINA | Дата: 23.05.2020 | Коментарі (0)

Матеріально – технічна база (НУШ)

2018 -  2019 навчальні роки.

Переглядів: 39 | Додав: IRINA | Дата: 12.05.2020 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 22 23 »

«  Апрель 2021  »