Мій улюблений світ— без насильства

Мій улюблений світ— без насильства,

Без жорстокості, болю і зла,

Де народом заспівана пісня

Містить тільки хороші слова.

Мій улюблений світ — без насильства,

Де немає страждання й війни,

Де розквітла калина барвиста,

Й голосінь не почуєш сумних.

Мій улюблений світ — це не казка,

А реальне щасливе життя,

Бо, звільнивши наш світ від насильства,

Можна сміло іти в майбуття.

І коли на теренах країни

Без страждань заживе кожне місто,

Скажуть люди всієї країни:

Україна— це світ без насильства.

В Ракобовтівській філії Буської ОЗЗСО І-ІІІ ст № 1 провели виховну годину з учнями 5-9 класів на тему « Насильству – ні». Учні ознайомилися з нормами моралі та спробували дізнатися види насильства, його характеристики та ознаки. Спробували зрозуміти чи в своєму повсякденному житті вони стикаються з таким поняттям. Чи бува вони не проявляють жорстокість до інших чи самі не є жертвами. Вони моделювали різні ситуації, щоб краще засвоїти цю тему, у деяких класах діти взяли участь в анкетуванні. Такі заходи допомагають дітям ширше сформувати уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для дитини чи інших членів родини; вивчити права дітей, обговорити питання, як захиститися від будь-якого насильства; виховувати вміння попереджувати жорстоке поводження з людьми.

Приставська О.М. вчитель математики

Переглядів: 116 | Додав: IRINA | Рейтинг: 0.0/0