З першим зимовим місяцем приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – День Святого Миколая.

Шумно і гамірно у передноворічній школі. До слухняних діток Ракобовтівської філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1, 17 грудня, завітав Святий Миколай, покровитель усіх діток.

Учні початкових класів та вихованці дошкільної групи "Малятко" підготували виступ "Іде святий Миколай". Свято дійсно вдалося, цьому доказ щирі посмішки на обличчях дітей та сяючі очі, адже під час святкового заходу кожна дитина отримала море позитивних емоцій, а від святого Миколая - смачні подарунки.

Семенович І.Р.

Вихователь дошкільної групи

Переглядів: 119 | Додав: IRINA | Дата: 22.12.2021 | Коментарі (0)

Мій улюблений світ— без насильства,

Без жорстокості, болю і зла,

Де народом заспівана пісня

Містить тільки хороші слова.

Мій улюблений світ — без насильства,

Де немає страждання й війни,

Де розквітла калина барвиста,

Й голосінь не почуєш сумних.

Мій улюблений світ — це не казка,

А реальне щасливе життя,

Бо, звільнивши наш світ від насильства,

Можна сміло іти в майбуття.

І коли на теренах країни

Без страждань заживе кожне місто,

Скажуть люди всієї країни:

Україна— це світ без насильства.

В Ракобовтівській філії Буської ОЗЗСО І-ІІІ ст № 1 провели виховну годину з учнями 5-9 класів на тему « Насильству – ні». Учні ознайомилися з нормами моралі та спробували дізнатися види насильства, його характеристики та ознаки. Спробували зрозуміти чи в своєму повсякденному житті вони стикаються з таким поняттям. Чи бува вони не про ... Читать дальше »

Переглядів: 117 | Додав: IRINA | Дата: 22.12.2021 | Коментарі (0)