Переглядів: 123 | Додав: IRINA | Дата: 08.12.2021 | Коментарі (0)

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій 89-й річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, в Ракобовтівській філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 пройшло ряд заходів під гаслом «Ми не маємо права забути» .

Була створена стінгазета «І пам’яті свіча не згасне», оформлена інформаційна стіна «Ми пам’ятаємо. Голодомор 1932-1933 років».

Класними керівниками проведені години спілкування «Голодомор – біль душі і пам'ять серця». Для учнів початкових класів проведені інформаційні хвилинки «Забуттю не підлягає». Всі учні школи прийняли участь у загальношкільній лінійці «Збережи пам'ять. Збережи правду&ra ... Читать дальше »

Переглядів: 87 | Додав: IRINA | Дата: 08.12.2021 | Коментарі (0)

День Гідності та Свобо́ди — свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Не залишається осторонь Ракобовтівська філія Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст № 1. Учні школи є ознайомлені з подіями, які відбуваються в Україні, тому з ентузіазмом прийняли участь у сьогоднішніх заходах, присвячених Дню Гідності та Свободи України.

В школі було проведено урок мужності та патріотизму «Від Революції Гідності до Країни Гідності». Учні старшої школи мали можливість переглянути світлини тих страшних днів на Майдані, «Барви свободи Майдану», та прийняти участь у їх обговоренні. Учні молодших класів разом із Петришин М.О. та Мороз М. П. прослухали урок Гідності «Я крапля в океані», а також взяли участь у виставці малюнків «Гідні творити історію».

Участь дітей у відповідних заходах дає нам впевненість у завтрашньому дні, дає надію на світ ... Читать дальше »

Переглядів: 76 | Додав: IRINA | Дата: 08.12.2021 | Коментарі (0)

З 15 по 21 листопада 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу проходить сьомий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Учні Ракобовтівської філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1 також долучились до проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому".

Учні 1-4 класів взяли участь у грі-подорожі "Дорожній рух", під час якої повторили правила дорожнього руху; вивчали дорожні знаки; розвивали увагу, спостережливість та вміння працювати в команді; виховували навички використання правил дорожнього руху у повсякденному житті. Діти відповідали на запитання вікторини "Правила дорожні знати має кожний", відгадували загадки з даної теми і вдосконалювали свої творчі вміння на майстер-класі з виготовлення аплікації "Світлофор".

В рамках цього тижня Семенович І. Р. орган ... Читать дальше »

Переглядів: 83 | Додав: IRINA | Дата: 08.12.2021 | Коментарі (0)

З 10 по 17 листопада у Ракобовтівській філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1 проходила благодійна акція по збору продуктів харчування та засобів першої необхідності для військових, які перебувають на Сході України. Кожен з учнів розумів, що робить дуже важливу справу. Ніхто не залишився осторонь. Спільними зусиллями учні та педагогічний колектив намагаються підтримати українських військових, які захищають наше мирне майбутнє.

Семенович І.Р.

кл. керівник 9 кл

Переглядів: 82 | Додав: IRINA | Дата: 08.12.2021 | Коментарі (0)