Іде святий Миколай

З першим зимовим місяцем приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – День Святого Миколая.

Шумно і гамірно у передноворічній школі. До слухняних діток Ракобовтівської філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1, 17 грудня, завітав Святий Миколай, покровитель усіх діток.

Учні початкових класів та вихованці дошкільної групи "Малятко" підготували виступ "Іде святий Миколай". Свято дійсно вдалося, цьому доказ щирі посмішки на обличчях дітей та сяючі очі, адже під час святкового заходу кожна дитина отримала море позитивних емоцій, а від святого Миколая - смачні подарунки.

Семенович І.Р.

Вихователь дошкільної групи

На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 7 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні