Понедельник, 12.04.2021, 22:17

11 років тому по всьому світу стартувала традиція щорічно у першій декаді лютого проводити Всесвітній день читання книги вголос.

Сьогодні,  ... Читать дальше »

Переглядів: 5 | Додав: IRINA | Дата: 05.02.2021 | Коментарі (0)

29 січня 2021 р. в Україні на загальнодержавному рівні відзначають 103 річницю бою під Крутами. Для українського народу цей бій став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, символом нескореного духу нашої нації.

У НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" було проведено загальношкільну лінійку-реквієм на якій було вшановано пам'ять Героїв Крут хвилиною мовчання і розповідали про ці страшні події." Понад все вони любили свій коханий край",- писав П. Тичина.

Вони боролися , щоб ми перемогли!

Ми повинні це пам'ятати!

Хмілярчук М. Т.,

вч.англійської мови

Переглядів: 6 | Додав: IRINA | Дата: 29.01.2021 | Коментарі (0)

Зимові канікули із 07.01 - по 24.01

У випадку ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ заняття проводитимуться у Google Classroom.

Переглядів: 6 | Додав: IRINA | Дата: 05.01.2021 | Коментарі (0)

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. День Святого Миколая – це свято любові і душевної теплоти. Саме у цей день не тільки діти, але й дорослі починають вірити в чудо.

Сьогодні, 18 грудня, у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.- ... Читать дальше »

Переглядів: 15 | Додав: IRINA | Дата: 18.12.2020 | Коментарі (0)

От і наближається День святого Миколая  Чудотворця – свято з особливим шармом, сповнене радості, добра та справжніх чудес. Саме на це свято хочеться подарувати солдатам-захисникам святковий настрій та частинку душевного тепла.

НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" долучилась до бл ... Читать дальше »

Переглядів: 15 | Додав: IRINA | Дата: 14.12.2020 | Коментарі (0)

Із нагоди відзначення Всесвітнього дня української хустки у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» провели колоритний флешмоб «Зроби фото з хусткою».

Здавна хустка вважалась українськ ... Читать дальше »

Переглядів: 11 | Додав: IRINA | Дата: 07.12.2020 | Коментарі (0)

1 грудня у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ» відбулася зустріч з інспекторами ювенальної превенції Буського відділу поліції Кам’янко-Буського ВПГУНП у Львівській області з учнями школи.

Переглядів: 11 | Додав: IRINA | Дата: 01.12.2020 | Коментарі (0)

27 листопада в НВК» Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» відбулася виховна година до Дня пам”яті жертв Голодомору 1932-1933 років на тему «Колос правди».

Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об'єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією. Адже й нині живе у пам'яті народу прокляття тим, хто збиткувався над його долею і життям. Ще й досі у сни селян приходять ці похмурі тіні, ще й досі кровоточать роз'ятрені серця, болить душа, що звідала горя до краю.

Нині доля Батьківщини в руках ваших батьків, завтра – у ваших. І щоб ніколи не повторилися трагедії народу, щоб ваші руки були міцними, надійними, голови – світлими, а серця – благородними. Щоб знали, яким кривавим був шлях до свободи, й дорожили нею.

Литвин Н.М.,

класн ... Читать дальше »

Переглядів: 13 | Додав: IRINA | Дата: 27.11.2020 | Коментарі (0)

День Гідності та Свободи

21 листопада – день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Сім років тому листопадові події змінили не лише хід української історії, а й перевернули світогляд мільйонів людей.

Євромайдан, Єврореволюція, Революція Гідності – усі ці терміни сьогодні стали невід’ємною складовою в історії побудови української державності. Учні НВК “Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ”, 19 листопада, на виховній годині “Революція Гідності - ми маємо пам'ятати” вшанували Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Україна вже заплатила високу ціну за те, що обрала свободу. З вини російського агресора на сьогодні також втрачено тисячі українців, які загинул ... Читать дальше »

Переглядів: 8 | Додав: IRINA | Дата: 26.11.2020 | Коментарі (0)

09.11.2020 в НВК «Ракобовтівська ЗОШ –ІІ ст.-ДНЗ» відбувся мовознавчий квест, присвячений Дню української писемності та мови під назвою «Відчуй смак української мови» Під час заходу панувала творча й весела атмосфера. Мовні загадки, шаради, ребуси, завдання, у цікавій ігровій формі, учні 5-9 класів виконували із великим задоволенням. Також школярі взяли участь у ювілейному Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Результати диктанту когось потішать, когось – засмутять, але те, що це диктант єдності, не викликає сумнівів.

День української писемності та мови – лише один день зі шкільного життя, а за ним – роки сумлінної праці й самовдосконалення в царині мови та літератури. Хай квітне українське слово, а учні старанно вивчають рідну мову.

Семенович І.Р.,

класний керівник 8 класу

< ... Читать дальше »

Переглядів: 7 | Додав: IRINA | Дата: 09.11.2020 | Коментарі (0)