У Ракобовтівській філії Буського ОЗЗСО І - ІІІ ст. №1 був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху з 17.05. по 21.05.2021р. під керівництвом Мазник Г.Я., вчителя основ здоров’я. До участі в ньому були залучені учні 1-9 класів. Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі.

Впродовж Тижня були проведені загальношкільні заходи:

− тематичний урок «Будь помітним на дорозі» (Мазник Г. Я.);

− конкурс дитячих малюнків (1- 4кл.);

− вікторина.

Також проведені години спілкування, які були цікавими та змістовними, сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху. Заходи, які були проведені, дали змогу учням одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.

Мазник Г. Я.,

вчитель основ здоров’я

Переглядів: 104 | Додав: IRINA | Дата: 21.05.2021 | Коментарі (0)

Переглядів: 98 | Додав: IRINA | Дата: 21.05.2021 | Коментарі (0)

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня.

Учні Ракобовтівської філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1 20 травня долучились до флешмобу «Одягни вишиванку, родино моя!». Сьогодні, дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. Цього року до святкування долучились вихованці дошкільної групи «Малятко». Попри свій юний вік, вони вже є справжніми патріотами.

Переглядів: 91 | Додав: IRINA | Дата: 21.05.2021 | Коментарі (0)

Переглядів: 96 | Додав: IRINA | Дата: 16.05.2021 | Коментарі (0)

14 травня у Ракобовтівській філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1 відбулось свято Букварика, під керівництвом учителя Семенович І.Р. та музичного керівника Сироти М.В. Як швидко пролетів рік. Як виросли першокласники. 9 талановитих зірочок 1 класу та 12 не менш талановитих четвертокласників. Сьогодні вони співали, танцювали, грали на сцені, як справжні актори.

Саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Ця перша книжка ввела першокласників у таємничий світ літер, навчила читати, ознайомила з новими словами. Буквар став для учнів справжнім другом!

Ви, дорогі діти, піднялися ще на одну сходинку на шляху до знань. Нехай цей шлях буде для вас радісним і цікавим. Нехай вам щастить!

Вчитель

Семенович І.Р.

Переглядів: 83 | Додав: IRINA | Дата: 16.05.2021 | Коментарі (0)

28 квітня 2021р. відзначається День охорони праці в Україні і Всесвітній день охорони праці.

Найвищі цінності суспільства – це людина, її життя і здоров’я, недоторканість і безпека.

Головною метою школи є створення для кожного учня та працівника безпечних умов праці та безпечної експлуатації обладнання, зменшення або повна нейтралізація.

дії шкідливих факторів на організм людини і як наслідок – зниження травматизму.

Нормативна документація з охорони праці й безпеки життєдіяльності.

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Ракобовтівській філії ОЗЗСО, Буська ЗОШ |-||| ст. №1 був проведений тематичний урок “Руху правила єдині – поважати їх повинні” (Мазник Г. Я.);

конкурс дитячих малюнків (1 – 4 кл.).

Учні нашої школи в достатній мірі знають

Правила дорожньог ... Читать дальше »

Переглядів: 82 | Додав: IRINA | Дата: 15.05.2021 | Коментарі (0)

Учні та вчителі Ракобовтівської філії ОЗЗСО Буська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 долучилися до акції «Великодній кошик для воїнів ООС і АТО».

Переглядів: 75 | Додав: IRINA | Дата: 28.04.2021 | Коментарі (0)

Переглядів: 83 | Додав: IRINA | Дата: 28.04.2021 | Коментарі (0)

Шановні батьки!

Дирекція школи просить Вас зареєструвати свою дитину на сайті "е-Садок", яка буде відвідувати дошкільну групу у 2021 - 2022 н.р.

Переглядів: 74 | Додав: IRINA | Дата: 28.04.2021 | Коментарі (0)

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Зареєструйте свою дитину у перший клас на цьому сайті https://school.isuo.org/

Переглядів: 76 | Додав: IRINA | Дата: 28.04.2021 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 26 27 »