У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст..- ДНЗ» разом із сільською бібліотекою (зав.бібліотекою Смолінська М.І.)  проведено літературну подорож "Толерантність - у казковому світі В. Сухомлинського".

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 270 | Додав: IRINA | Дата: 19.11.2016 | Коментарі (0)

15 листопада учні НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІст.- ДНЗ" під керівництвом учителя української мови та літератури Мазник Г. Я. провели загальношкільну лінійку, присвячену Дню української писемності та мови "У рідному слові велика сила".

Учні поглибили знання відомостями про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови, розкрили її необхідність у житті людини.

Підсумовуючи, наголосили, що нашому поколінню випало складне й відповідальне завдання - відродження мови, державності, нації. Захищаючи рідну мову, ми захищаємо свій народ, його ... Читать дальше »

Переглядів: 299 | Додав: IRINA | Дата: 15.11.2016 | Коментарі (0)

В День української писемності та мови учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ» разом із своїми наставниками вже вкотре писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Назва тексту - "Україна на зламі тисячоліть". Диктант на тему історії України поглибив знання учнів про Київську Русь та добу козацтва.

Переглядів: 261 | Додав: IRINA | Дата: 09.11.2016 | Коментарі (0)

У НВК " Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ"  було проведено "Свято казки". Учні підготували казку  І.Франка "Лисичка та Журавель" під керівництвом вчителя української мови та літератури Семенович Л.М.

Лисичка - Петришин Христина, учениця 6 кл.
Журавель - Нетлюх Денис, учень 5 кл.
Казкарка - Кондюх Божена, учениця 8 кл.

Переглядів: 263 | Додав: IRINA | Дата: 24.10.2016 | Коментарі (0)

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України. Водночас святкують День святої Покрови Пресв ... Читать дальше »

Переглядів: 449 | Додав: IRINA | Дата: 14.10.2016 | Коментарі (0)

Переглядів: 285 | Додав: IRINA | Дата: 27.09.2016 | Коментарі (0)