День писемності

15 листопада учні НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІст.- ДНЗ" під керівництвом учителя української мови та літератури Мазник Г. Я. провели загальношкільну лінійку, присвячену Дню української писемності та мови "У рідному слові велика сила".

Учні поглибили знання відомостями про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови, розкрили її необхідність у житті людини.

Підсумовуючи, наголосили, що нашому поколінню випало складне й відповідальне завдання - відродження мови, державності, нації. Захищаючи рідну мову, ми захищаємо свій народ, його гідність, його право на існування, право на майбутнє. Не слід бути байдужим до найменших виявів обмежень чи зневаги української мови.

Переглядів: 299 | Додав: IRINA | Рейтинг: 0.0/0