Монетки дітям

За ініціативою Національного банку та благодійного фонду Таблеточки оголошено всеукраїнський збір монет номіналом 25 копійок. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на лікування онкохворих діток. Благодійна акція «Монетки дітям» стартувала з 1 вересня. Монети номіналом 25 копійок вже майже рік не є платіжними й вилучаються з обігу. Вони можуть роками лежати по скарбничках, кишенях та на полицях, а можуть уже зараз рятувати життя дітям.

Колектив Ракобовтівської філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1 активно включились у проведення акції «Монетки дітям». В акції взяли участь діти, вчителі, працівники школи та батьки. Кожна така монета, кожні 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей.

Семенович І.Р.,

кл.керівник 9 класу