Ми нація єдина, твої ми діти - Україно

Щороку, 22-го січня, в Україні святкують День Соборності. Історичним підгрунтям цієї дати стало проголошення возз'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1918 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму в Ракобовтівській філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст було організовано та проведено усний журнал "Ми нація єдина, твої ми діти - Україно" для учнів 5-9 класів.

Діти читали історичні вірші про Україну, почули історичні факти про те, як Україна виборювала свою свободу, незалежність та боролася за возз'єднання західної та східної частини. Учні школи висловили впевненість у необхідності будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність - це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

Карпа О.Я.,

вчитель історії