21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Переглядів: 103 | Додав: IRINA | Дата: 21.02.2022 | Коментарі (0)

Пролунало в країні мовчання. Навіть вітер затих на хвилину. Відбувалось останнє прощання, Зі словами «Герої не гинуть»

Час… У кожного з ним свої порахунки, а у України – особливі: більше 350-ти років боротьби за Незалежність!

І ось ХХІ ст. Нам випало бути свідками подій драматичних і надзвичайно болючих, таких, що ввійдуть до підручників історії та будуть визначати наше майбутнє. Вибух непокори і гідності проти тих, хто ціною брехні і хворих амбіцій хотів повернути Україну назад в рабство. Та воля людей і прагнення до цивілізованого людського життя перемагає. Пророчі слова Т.Г.Шевченка підняли тих, хто ціною власного життя залишиться в пам’яті українського народу як герої «Небесної Сотні».

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, ... Читать дальше »

Переглядів: 105 | Додав: IRINA | Дата: 21.02.2022 | Коментарі (0)

8 лютого 2022, відзначається День безпечного Інтернету. Цей день - ще одна нагода наголосити, що безпека у всесвітній мережі – це наша спільна мета, і саме ми, користувачі, відповідальні за її створення. До Дня безпечного Інтернету для учнів Ракобовтівської філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1 було організовано обговорення актуальних питань «пасток» Інтернету, безпечного вебсерфінгу, кіберзлочинності, також організовано конкурси. Молоде покоління не завжди усвідомлює, що може чекати на них у віртуальному просторі. Значимість проблеми безпечного Інтернету потребує постійної уваги. Будемо сподіватися, що тепер учнівське мережеве життя стане більш безпечним.

Семенович І.Р.,

вч.інформатики

Переглядів: 104 | Додав: IRINA | Дата: 21.02.2022 | Коментарі (0)

Щороку, 22-го січня, в Україні святкують День Соборності. Історичним підгрунтям цієї дати стало проголошення возз'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1918 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму в Ракобовтівській філії Буського ОЗЗСО І-ІІІ ст було організовано та проведено усний журнал "Ми нація єдина, твої ми діти - Україно" для учнів 5-9 класів.

Діти читали історичні вірші про Україну, почули історичні факти про те, як Україна виборювала свою свободу, незалежність та боролася за возз'єднання західної та східної частини. Учні школи висловили впевненість у необхідності будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність - це ті неперехідні цінності, які завжди ... Читать дальше »

Переглядів: 101 | Додав: IRINA | Дата: 21.02.2022 | Коментарі (0)