Відродження України неможливе без пробудження національної свідомості українського народу, насамперед молоді. Інколи особливе занепокоєння викликає відсутність у більшості юнацтва усвідомлення себе як частини народу, своєї приналежності до нації.

Тому, зважаючи на відзначення 75 – ої річниці УПА, а також до Дня захисника Вітчизни у НВК « Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.» - ДНЗ було проведено урочисту лінійку «Ті, хто боролися за свободу». Ведучі заходу розповіли про історію виникнення УПА, їхню важку боротьбу, співали повстанських пісень, подали різні думки про повстанців, зокрема, висловлювання генерал президента Шарля де Голь у 1944 році: «Якби я мав таку армію, як УПА, то німецький чобіт ніколи не топтав би французьку землю& ... Читать дальше »

Переглядів: 270 | Додав: IRINA | Дата: 17.10.2017 | Коментарі (0)

Осінь-чарівниця із своїми барвами та щедротами завітала в гості і до учнів НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІст.- ДНЗ», де традиційно уже вкотре відб ... Читать дальше »

Переглядів: 273 | Додав: IRINA | Дата: 09.10.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 210 | Додав: IRINA | Дата: 29.09.2017 | Коментарі (0)

10 вересня, виповнилася 10-та річниця з дня смерті останнього Головного командира УПА Василя Кука. З цієї нагоди, на Батьківщині відбулись заходи вшанування пам’яті.
У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.» теж  вшанували пам'ять останнього головнокомандувача ОУН-УПА Василя Кука.
Було проведено усний журнал «Василь Кук – Почесний громадянин Буського району», на якому вчитель історії описав основні факти життя, молодість, арешт і останні роки головнокомандувача Української Повстанської Армії Василя Кука. Після цього учні переглянули короткий фільм «УПА - Галицькі месники». Діти з захопленням спостерігали за учасниками УПА, слухати їхню історію, тим паче, що події, зображені у фільмі, відбувалися на наших землях, на території Буського району. Старші учні зацікавилися історією своїх земляків, які боролися за становлення Української державності. В їхніх очах можна було побачити почу ... Читать дальше »

Переглядів: 265 | Додав: IRINA | Дата: 23.09.2017 | Коментарі (0)

Нас кличе дзвоник до шкільної ниви,

Прислухайтесь, який у нього спів!

Сьогодні діти незалежної Вкраїни

Сядуть за парти. Вже дзвон ... Читать дальше »

Переглядів: 281 | Додав: IRINA | Дата: 01.09.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 226 | Додав: IRINA | Дата: 30.05.2017 | Коментарі (0)

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другій, третій і так далі клас, радіють цьому довгоочікуваного дня. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння. ... Читать дальше »

Переглядів: 240 | Додав: IRINA | Дата: 30.05.2017 | Коментарі (0)

Третій четвер травня – Всесвітній день вишиванки – свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІст. - ДНЗ» відбулося свято «Краса української вишивки», а також учні оформили виставку «Із бабусиної скрині» (були зібрані вишивки старовинні і сучасні)

У кожної родини – свої сімейні реліквії. Вони служать оберегами, які передаються від покоління до покоління як своєрідний захисний код роду, повертають до витоків народу і мудрості пращурів, які вже відійшли за ... Читать дальше »