Понедельник, 12.04.2021, 22:51

З давніх-давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори заповнені збіжжям, ми відзначаємо cвято працівників сільського  господарства.

День працівників сільського господарства відзначається в Україні щорічно у третю неділю листопада.

З нагоди цього свята учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» взяли участь у конкурсі малюнків «Праця аграріїв – одна з найважливіших на землі».  Малюнки передали в ТОВ «Захід-Агро МХП».

Переглядів: 232 | Додав: IRINA | Дата: 28.12.2016 | Коментарі (0)

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Відбулося воно і в НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ». У святі «Їде, їде Миколай…» взяли участь дошкільнята та учні початкових класів.  Для наймолодших Миколай стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці.Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам.  На завершення свята всі одержали солодкі подарунки від Святого.  Роздаючи солодощі, Чудотворець Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися.

Переглядів: 212 | Додав: IRINA | Дата: 19.12.2016 | Коментарі (0)

У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» 15 грудня відбулася акція «Святий Миколай їде на Схід». Діти виготовили подарунки для воїнів АТО.

Листівки з побажаннями, солодощі, а також малюнки, аплікації, символічні браслети в національних кольорах, різноманітні поробки, власноруч виготовлені учнями, в майбутньому зігріватимуть серця наших воїнів, які знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції, і стануть для них своєрідними оберегами  Школярі  хотіли ще раз підтримати наших захисників і сказати: «Хлопці, тримайтеся, ви не самі, ми з вами!»

Переглядів: 208 | Додав: IRINA | Дата: 16.12.2016 | Коментарі (0)

З метою підвищення мотивації серед учнів до вивчення англійської мови в НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" проводиться тиждень англійської мови.

12 грудня, відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття тижня англійської мови.Учні 2-3 кл. брали участь у конкурсі "Ура! Ми розуміємо!"(перегляд мультфільму англ.мовою)

14 грудня відбувся відкритий урок у 8 кл. на тему "William Shakespeare - the greatest playwright and poet", брейн-ринг "Хто знає англійську краще?" тощо.

Переглядів: 210 | Додав: IRINA | Дата: 12.12.2016 | Коментарі (0)

Переглядів: 227 | Додав: IRINA | Дата: 30.11.2016 | Коментарі (0)

Переглядів: 170 | Додав: IRINA | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)

Щоб не трапилось біди - правил дорожніх дотримуйся завжди.

Під таким гаслом 22 листопада 2016 р. у НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" учні школи під керівництвом  учителя Мазник Г.Я. підготували лінійку, присвячену безпеці дорожнього руху.

Учні поглибили знання про правила дорожнього руху; повторили основні правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів; ознайомили з правилами переходу дороги за несприятливих умов; сприяли розвитку мислення, мовлення, пам'яті, навичок поведінки на дорозі; виховували повагу до оточуючих, увагу, правила ввічливості, спостережливості, дисциплінованості, відповідальності за збереження власного життя.

Переглядів: 248 | Додав: IRINA | Дата: 22.11.2016 | Коментарі (0)

У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст..- ДНЗ» разом із сільською бібліотекою (зав.бібліотекою Смолінська М.І.)  проведено літературну подорож "Толерантність - у казковому світі В. Сухомлинського".

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 194 | Додав: IRINA | Дата: 19.11.2016 | Коментарі (0)

15 листопада учні НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІст.- ДНЗ" під керівництвом учителя української мови та літератури Мазник Г. Я. провели загальношкільну лінійку, присвячену Дню української писемності та мови "У рідному слові велика сила".

Учні поглибили знання відомостями про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови, розкрили її необхідність у житті людини.

Підсумовуючи, наголосили, що нашому поколінню випало складне й відповідальне завдання - відродження мови, державності, нації. Захищаючи рідну мову, ми захищаємо свій народ, його ... Читать дальше »

Переглядів: 221 | Додав: IRINA | Дата: 15.11.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 20 21 22 23 »

«  Апрель 2021  »