Напевно, немає українця, який, навчившись розмовляти і читати, не знав би імені Тараса Григоровича Шевченка. Є поети одного краю, одного народу, проте пророчі слова Великого Кобзаря відомі всьому світові. За його заповітами живуть, за його заповітами виховують дітей.

Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Шевченко залишатиметься безсмертним у пам&# ... Читать дальше »

Переглядів: 238 | Додав: IRINA | Дата: 25.03.2018 | Коментарі (0)

У 2018 році виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога ХХ століття Василя Сухомлинського. Він був не лише доброю людиною, видатним  педагогом, але ще й сам писав твори для дітей.

Бібліотекар коротко ознайомила дітей з життям і творчістю видатного педагога. Твори В. Сухомлинського вчать дарувати людям добро, радість, красиві і добрі діла, не чекаючи віддачі. З його творів ми завжди зможемо знайти добру пораду і дорогоцінну інформацію.

Переглядів: 315 | Додав: IRINA | Дата: 22.03.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 185 | Додав: IRINA | Дата: 21.03.2018 | Коментарі (0)

З 12 по 16 березня в НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" проходив тиждень духовності, мета якого – збагачення духовної культури школярів, виховання християнських моральних чеснот. З понеділка по п’ятницю всі учні, вчителі, працівники школи взяли участь у спільній молитві. Наша молитва була під проводом священика о.Богдана Юрківа. Молились з різними проханнями: за нашу Батьківщину Україну, за мир і єдність між народами, за молодь, дітей, за родини і добре християнське виховання, за усвідомлення людством своєї великої відповідальності за створений Богом світ. Після спільної молитви учні уважно слухали духовне слово священика.

Тиждень духовності був для всіх тижнем духовного піднесення і єднання наших сердець у спільній молитві до  Небесного Отця

Переглядів: 298 | Додав: IRINA | Дата: 18.03.2018 | Коментарі (0)

"Кенгуру скликає друзів" - під таким гаслом проходить Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру - 2018". Учні НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" теж активні учасники цього конкурсу.

Переглядів: 239 | Додав: IRINA | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця.

Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.

Переглядів: 241 | Додав: IRINA | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 210 | Додав: IRINA | Дата: 14.03.2018 | Коментарі (0)

13 березня учні НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" під керівництвом учителя української мови та літератури Мазник Галини Ярославівни написали есе, твори-роздуми, твори-мініатюри на тему: "Шевченко у моєму серці".

Школярі акцентували увагу на тому, що наш національний пророк, великий український поет Т.Г.Шевченко любив рідну землю пристрасно, добре розумів, що й він, її син, несе відповідальність за її майбутню долю; завжди вчитиме все нові і нові покоління українців цінувати волю, свободу, боротися з будь-якими проявами зла і насильства.

Переглядів: 238 | Додав: IRINA | Дата: 14.03.2018 | Коментарі (0)

Учні НВК «Ракобовтівська  ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ» 12 березня побували на екскурсії у місцевій олійні. Своїх гостей привітно зустріла господиня Остап Ганна Михайлівна, теперішня власниця. Вона розповіла, що олійня була збудована у 1926 р. її дідусем Мацюком Миколою. Колись олію виготовляли з льону і конопель. Робота була важка і потребувала сили. Приходили «бити» олію (так говорили у селі) люди із навколишніх сіл.  Процес виготовлення олії займав тривалий час. Пані Ганна продемонструвала приладдя і детально ознайомила учнів з технологією виготовлення. Олійня працює і по сьогоднішній день. Досі  люди радо йдуть, бо відчувають смак і насолоду від продукції виготовленої своїм ... Читать дальше »

Переглядів: 205 | Додав: IRINA | Дата: 12.03.2018 | Коментарі (0)

Тарас Григорович Шевченко - великий поет, геній українського народу. Українці - це народ Шевченка. Поет вніс неоціненний вклад у духовну скарбницю людства. Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість невмируща.

З нагоди відзначення 204-річчя від дня народження великого Кобзаря 12.03 у НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" учні 9 кл. виготовляли різноманітні буклети, які можуть стати у нагоді всім тим, хто цікавиться творчістю талановитого поета.

Ти нам зал ... Читать дальше »

Переглядів: 253 | Додав: IRINA | Дата: 12.03.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 26 27 »