Велично, врочисто відбулося свято

Зібралось народу багато-багато

Все довкола вирувало, гуло

Велику приємність і вражень багато

Всім людям це свято тоді принесло.

Переглядів: 241 | Додав: IRINA | Дата: 15.05.2018 | Коментарі (0)

Як добре нам жити і знати,

І вірити, друзі, весь час,

Що кращого слова, як МАТИ,

Немає у світі для нас.

Усього чотири літери у простому цьому слові, але скільки в ньому ласки, любові, доброти.

У п'ятницю, 11 травня, в приміщенні НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ" відбулося свято "Уклін тобі, матусю!", де учн ... Читать дальше »

Переглядів: 262 | Додав: IRINA | Дата: 15.05.2018 | Коментарі (0)

8 - 9 травня -  Україна традиційно вшановує     День памяті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об'єднаних націй у Другій світовій війні. Висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам'ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності,  скоєних у ці роки.
      У"НВК Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ "було проведено урок пам яті  День памяті та примирення для учнів 8- 9 класів. А також було переглянуто фільм "Ми вдячні вам за перемогу".
      Учні з цікавістю слухали розповіді , а також згадали ветеранів війни свого рідного села.

Переглядів: 238 | Додав: IRINA | Дата: 10.05.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 172 | Додав: IRINA | Дата: 02.05.2018 | Коментарі (0)

В рамках профорієнтації 17 квітня вихованці НВК«Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ» побували на екскурсії у господаря пилорами Ігоря Браницького.

Дітей привітно зустрів Ігор Несторович, який  показав дітям, ... Читать дальше »

Переглядів: 307 | Додав: IRINA | Дата: 17.04.2018 | Коментарі (0)

Учні початкових класів НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" під керівництвом класних керівників Мороз М.П. та Петришин М.О. завітали у сільську бібліотеку на літературну вікторину "У казки на гостинах". Дітей радо зустріла завідувач сільської бібліотеки Смолінська М.І., яка розповіла усім присутнім про новинки дитячої літератури. Згодом Марія Іванівна провела літературну вікторину, цікаві конкурси, загадки про казкових героїв. Найактивніших учнів було нагороджено сувенірами. Всі учні повернулись в гарному настрої.

< ... Читать дальше »
Переглядів: 219 | Додав: IRINA | Дата: 17.04.2018 | Коментарі (0)

Із радістю в серці, молитвою та усмішкою на устах  Україна з року в рік зустрічає одну з найзнаменніших подій церковного календаря – Світле Христове Воскресіння. Після Великого посту молодь із нетерпінням чекала на забави та пісні. Раділа дітвора світлому дню і їхня радість проявлялась у гамірному, веселому водінні гаївок біля церкви.

Учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ», разом із своїми наставниками, під час великодніх свят, вже вкотре зібрались біля храму Успіння Пресвятої  Богородиці, щоб водити гаївки.

Переглядів: 217 | Додав: IRINA | Дата: 17.04.2018 | Коментарі (0)

16квітня 2018 р. в НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ" пройшов День цивільного захисту.

Метою проведення Дня цивільного захисту було:

-практична перевірка здатності працівників школи та учнів грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров'я та життя у надзвичайних ситуаціях;

- виховання впевненості учнів у ефективності заходів цивільного захисту;

- формування та розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, самовідданого виконання завдань цивільного за

...

Читать дальше »

Переглядів: 258 | Додав: IRINA | Дата: 17.04.2018 | Коментарі (0)

Весна непомітною і тихою ходою завітала до нас. Як ми всі скучили за її теплим сонячним промінням та свіжим вітерцем. Оновлюється природа, веселіше защебетали птахи. Зима ще прагне нагадати про себе ранковими приморозками та її сила щодня слабшає. Природа потребує нашого захисту і саме від нас залежить вона зараз!

Вже традиційно навесні кожного року в НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ" проводиться весняна екологічна толока. Ось і цього весняного дня учні та вчителі вийшли на трудовий десант, аби прибрати територію школи та навести лад на вулицях рідного села.

Переглядів: 237 | Додав: IRINA | Дата: 01.04.2018 | Коментарі (0)

У грудні 2017 року Президент України підписав Указ №397/2017 «Про відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола». Головною метою Указу є забезпечення належної підготовки та проведення у грудні 2017 року – березні 2018 року заходів з нагоди 80-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Героя України В’ячеслава Чорновола.
       Згідно цього указу у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» для учнів 9 класу було проведено інформаційну годину "Жив і боровся для України й за Україну", також для  школярів проведено  виховні години «В. Чорновіл – символ епохи  незалежності України». Учні мали змогу переглянути документальний фільм «Той, що пробудив Кам'яну державу».

Переглядів: 202 | Додав: IRINA | Дата: 30.03.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 26 27 »