Четверг, 13.05.2021, 05:32

У неділю, 19 листопада, учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» разом з вчителем історії Карпою О. Я.,сільським бібліотекарем Смолінською М. І. та Директором Народного дому Приставською І.В. провели спільний захід, присвячений Річниці Української Революції ‎1917-1918 рр. та Революції Гідності.  У невеличкому приміщенні бібліотеки односельчани змогли згадати факти та основні події революції 1917-18 р.
        Смолінська М.І  подала дуже цікаві факти про односельчан, місцевих патріотів та учасників бойових дій тих часів. Зацікавленість односельчан такими подіями показує, що ми ще пам’ятаємо свою історію, цікавимося її сьогоденням і думаємо про майбутнє.   ... Читать дальше »

Переглядів: 196 | Додав: IRINA | Дата: 26.11.2017 | Коментарі (0)

З глибини віків нам сяє мудре слово

Під такою назвою у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.. – ДНЗ» відбувся історико-літературний круїз приурочений Дню української писемності та мови  на який завітала сільський бібліотекар Марія Смолінська.

Метою заходу було формувати розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати народ, ні Україна як держава.

Під час заходу присутні ознайомились зі сторінками історії української мови, історією виникнення української писемності, згадали скорботні дати на тернистому шляху її розвитку. Про історію виникнення української писемності розповіла бібліотекар Марія Смолінська. Після закінчення заходу учні мали змогу ознайомитись з тематичною викладкою літератури «Від Нестора літописця -  до наших днів», на якій було представлено старовин ... Читать дальше »

Переглядів: 198 | Додав: IRINA | Дата: 17.11.2017 | Коментарі (0)

10 листопада у НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" відбулося загальношкільне свято, приурочене Дню української писемності  та мови "Слова....У нас мудрість вічна і любов жива."

Захід проводили вчителі української мови та літератури Мазник Г.Я., Семенович І.Р. та вчитель музичного мистецтва Сирота М.В.

"Рідна мова дорога людині, як саме життя", - говорить народна мудрість. Без мови не може існувати народ, його культура.

Підкреслюючи значення слова в людському житті, ми повинні сприяти розширенню словникового запасу школярів, формувати відчуття краси рідної мови, її різноманітних можливостей; вихов ... Читать дальше »

Переглядів: 195 | Додав: IRINA | Дата: 10.11.2017 | Коментарі (0)

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
П. Куліш

Переглядів: 154 | Додав: IRINA | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

Відродження України неможливе без пробудження національної свідомості українського народу, насамперед молоді. Інколи особливе занепокоєння викликає відсутність у більшості юнацтва усвідомлення себе як частини народу, своєї приналежності до нації.

Тому, зважаючи на відзначення 75 – ої річниці УПА, а також до Дня захисника Вітчизни у НВК « Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.» - ДНЗ було проведено урочисту лінійку «Ті, хто боролися за свободу». Ведучі заходу розповіли про історію виникнення УПА, їхню важку боротьбу, співали повстанських пісень, подали різні думки про повстанців, зокрема, висловлювання генерал президента Шарля де Голь у 1944 році: «Якби я мав таку армію, як УПА, то німецький чобіт ніколи не топтав би французьку землю& ... Читать дальше »

Переглядів: 198 | Додав: IRINA | Дата: 17.10.2017 | Коментарі (0)

Осінь-чарівниця із своїми барвами та щедротами завітала в гості і до учнів НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІст.- ДНЗ», де традиційно уже вкотре відб ... Читать дальше »

Переглядів: 193 | Додав: IRINA | Дата: 09.10.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 126 | Додав: IRINA | Дата: 29.09.2017 | Коментарі (0)

10 вересня, виповнилася 10-та річниця з дня смерті останнього Головного командира УПА Василя Кука. З цієї нагоди, на Батьківщині відбулись заходи вшанування пам’яті.
У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.» теж  вшанували пам'ять останнього головнокомандувача ОУН-УПА Василя Кука.
Було проведено усний журнал «Василь Кук – Почесний громадянин Буського району», на якому вчитель історії описав основні факти життя, молодість, арешт і останні роки головнокомандувача Української Повстанської Армії Василя Кука. Після цього учні переглянули короткий фільм «УПА - Галицькі месники». Діти з захопленням спостерігали за учасниками УПА, слухати їхню історію, тим паче, що події, зображені у фільмі, відбувалися на наших землях, на території Буського району. Старші учні зацікавилися історією своїх земляків, які боролися за становлення Української державності. В їхніх очах можна було побачити почу ... Читать дальше »

Переглядів: 169 | Додав: IRINA | Дата: 23.09.2017 | Коментарі (0)

Нас кличе дзвоник до шкільної ниви,

Прислухайтесь, який у нього спів!

Сьогодні діти незалежної Вкраїни

Сядуть за парти. Вже дзвон ... Читать дальше »

Переглядів: 212 | Додав: IRINA | Дата: 01.09.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 142 | Додав: IRINA | Дата: 30.05.2017 | Коментарі (0)