12 жовтня 2018 року відбулась екскурсія до пожежної частини Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області для учнів НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"

З цікавістю школярі слухали розповідь пожежників про їх нелегку працю, швидкість виконання своїх завдань, вміння діяти грамотно, впевнено, надаючи допомогу потерпілим.
    У ході проведення екскурсії учні мали змогу ознайомитись із пожежно-рятувальною технікою і обладнанням, яке використовується під час гасіння пожеж та подоланні різноманітних надзвичайних ситуацій.
 Черговий караул продемонстрував дітям розгортання пожежного автомобіля для гасіння пожежі. У своїх дитячих руках екскурсанти змогли потримати пожежний рукав, по якому під час локалізації вогню ... Читать дальше »

Переглядів: 203 | Додав: IRINA | Дата: 15.10.2018 | Коментарі (0)

День Учителя - це день, коли святкова атмосфера панує у школі, а на обличчях учнів та вчителів - щирі посмішки та веселий настрій.

У НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" відбулось святкування Дня Учителя, яке підготували учні 9 класу під керівництвом класного керівника Мазник Галини Ярославівни та вчителя музичного мистецтва Сироти Миколи Васильовича.

Учні підготували концертні номери й привітання.

У школі панувала святкова атмосфера, учителі отримали чудовий настрій і заряд енергії ... Читать дальше »

Переглядів: 221 | Додав: IRINA | Дата: 05.10.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 180 | Додав: IRINA | Дата: 05.10.2018 | Коментарі (0)

"Ви живете серед людей. Кожен ваш вчинок, кожне ваше бажання позначається на людях. Робіть так, щоб людям, які оточують вас, було добре", - писав відомий український педагог і письменник В.О.Сухомлинський.

Так, саме в ці дні ми відзначаємо 100-літній ювілей від дня народження Василя Сухомлинського. У НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" були проведені заходи щодо відзначення цієї ювілейної дати. Під керівництвом вчителів початкових класів Мороз М.П. і Щепанюк Н.М. проведено літературну світлицю під назвою "Людина починається з добра..." Учні малювали ілюстрації до прочитаних творів, проводили вікторину, заповнювали "Торбинку" добрими справами.

Твори В.Сухомлинського формують у дітей найголовніше - людяність. Вони вчать маленьких читачів відрізняти гарні вчин ... Читать дальше »

Переглядів: 201 | Додав: IRINA | Дата: 03.10.2018 | Коментарі (0)

Учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ» завітали в гості до місцевого пасічника Соробовського Володимира, який розповів дітям про таємниці бджільництва. Школярі із захопленням слухали розповідь бджоляра і ставили різноманітні запитання стосовно життя бджіл. П.Володимир продемонстрував реманент, який використовує у своїй роботі. Екскурсія виявилась напрочуд цікавою і діти із новими враженнями повернулись додому.

Переглядів: 211 | Додав: IRINA | Дата: 25.09.2018 | Коментарі (0)

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Для України святкування Дня миру актуальне як ніколи. Мир в Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

У НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" в цей день відбулися виховні години, де вчителі розповіли про важливість миру для кожного з нас.  Молодші школярі виготовили паперові голуби і прикріпили їх на панно миру, малювали  на асфальті. Учні старшої школи писали листи  миру.

Нехай же увесь світ почує голоси наших маленьких українців: &la ... Читать дальше »

Переглядів: 210 | Додав: IRINA | Дата: 23.09.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 210 | Додав: IRINA | Дата: 21.09.2018 | Коментарі (0)

18 вересня у НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" відбувся флешмоб щодо збору патріотичної літератури для бібліотеки РДБ «Добре серце» с.Новий Милятин.

Переглядів: 184 | Додав: IRINA | Дата: 20.09.2018 | Коментарі (0)

Вже стало традицією щорічно у вересні, проводити виставку "Квітковий вернісаж" Головне завдання цього заходу - навчити учнів глибше розуміти природу, виховувати любов до прекрасного, втілювати свої думки, мрії, бажання у спеціально підібрані квіти, вивчати традиції свого народу. Так і цього року, 17 вересня, у НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" відбулася квіткова виставка.

Учні 1-9 класів презентували яскраві композиції букетів із квітів. Цікавими та оригінальними були не тільки самі квіткові композиції, а й поетичні та влучні назви робіт: "Літо, до побачення! Здрастуй, осінь.", "Осіння усмішка", "Королева осені" та ін.

У композиціях прозвучали  почуття патріотизму та гордості за свою державу, за свій народ, які радували душу присутніх своєю красою, вишуканістю, оригінальністю.

Переглядів: 261 | Додав: IRINA | Дата: 20.09.2018 | Коментарі (0)

Догорає тепле літо,відпочинку час минув,
Дзвоник кличе нас у школу, ти про неї не забув?!
Школа наче форма нова, так вона чекає всіх,
У дворі, у класах, вдома - звідусіль, дитячий сміх.

Так, дуже швидко промайнуло літо і ранок першого вересневого дня знову наповнився мелодійними звуками шкільного вальсу.  Розпочинається новий навчальний рік.Особливим він стане для маленьких першачків НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ", які вперше ступають на незвіданий шлях, дорогу до знань, до нових звершень. Багато привітань линуло у бік першокласників. Гарні привітання і подарунки одержали малюки від випускників, учнів  дев'ятого класу.

Під мелодійні звуки шкільного дзвінка першокласники зайшли до школи на свій перший у житті урок "Моя Україна - єдина країна"

вч.початкових класів Мороз М.П.

Переглядів: 247 | Додав: IRINA | Дата: 04.09.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 26 27 »