27 річниця Незалежності України - це результат тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою національну державу, яка повинна стати запорукою успішного розвитку суспільства. Однак сьогодні Україна знову переживає часи агресії та посягань на незалежність та цілісність держави.

У день 27 річниці Незалежності України у с. Ракобовти завітали прочани із сіл Спас та Деревляни до місця поховання державника, борця за волю України, стигматика Степана Навроцького.

Прочан ... Читать дальше »

Переглядів: 211 | Додав: IRINA | Дата: 24.08.2018 | Коментарі (0)

23 серпня відзначається державне свято, присвячене одному з державних символів України - День Державного Прапора України, адже саме 23 серпня 1991 року група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор до сесійної зали Верховної Ради.

З нагоди свята колектив НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" здійснив урочисту церемонію підняття Державного Прапора  під виконання Державного Гімну України.

Семенович І.Р.

Переглядів: 200 | Додав: IRINA | Дата: 23.08.2018 | Коментарі (0)

Ми – Українці, єдиний народ, який поважає Закон і любить свою Батьківщину. Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення держави. Він дає гарантії прав і свободу громадян у нашому суспільстві.

День Конституції України — державне свято, яке святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України в 1996 році.

Переглядів: 222 | Додав: IRINA | Дата: 28.06.2018 | Коментарі (0)

У четвер, 14 червня учні та вчителі НВК «Ракобовтівська ЗОШ I –II ст. – ДНЗ» завітали у Івано–Франківську область, де пройшла екскурсія «Карпатським трамвайчиком». Учні та вчителі любувалися бурхливим потоком річки Мізунки, пили цілющу воду з джерела «Дзюркач», дихали гірським повітрям змішаним ароматом трав і квітів,ознайомилися з історією й традиціями українців–горян бойків.

По дорозі додому відвідали Гошівський монастир, який розташований на Ясній горі, де поклонилися чудотворній іконі Божої Матері. Сповнені цікавих вражень повернулися додому.

Переглядів: 240 | Додав: IRINA | Дата: 18.06.2018 | Коментарі (0)

Як і в багатьох школах Буського району 25 травня в НВК "Ракобовтівська ЗОШ І – ІІ ст. -ДНЗ" відбулося Свято останнього дзвоника. На урочисту лінійку зібралися учні, вчителі, батьки, громадськість села, гості. Ведучі свята І. Царук та М. Камінська оголосили про його початок. Ознаменував відкриття урочистостей Гімн України.

За традицією, шкільну громаду привітав директор школи Лозовий Б. М., який побажав випускникам обрати правильний шлях у житті і успішно здати ДПА. Також Богдан Михайлович вручив Подяки та Грамоти за призові місця у районних конкурсах, олімпіадах, за успішне навчання кращим учням школи. Святкові напутні слова звучали для випускників від найменших школярів - першокласників. А ще  були музичні дарунки та слова подяки від 9 класу вчителям та батькам за науку, за любов і щоденну турботу. А від учнів молодших класів - танець.

Переглядів: 229 | Додав: IRINA | Дата: 04.06.2018 | Коментарі (0)

Ось і настав довгоочікуваний день, коли першокласники НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" з радістю в очах прийшли на свято прощання з першою книгою в житті кожної дитини - Букварем.

Здається, тільки вчора дітки прийшли до школи на свято "Першого дзвоника", а вже закінчується перший клас! Та за цей маленький проміжок часу вони встигли вивчити букви, навчилися складати їх в слова, стали самі читати казочки, які слухали від батьків на ніч.

На свято завітала неслухняна принцеса, яка не хотіла вчитись. Діти розповідали вірші, співали пісні, і переконали її, що вчитися грамоти дуже важливо. Адже у світі стільки цікавого: і все це треба знати.

Переглядів: 224 | Додав: IRINA | Дата: 26.05.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 201 | Додав: IRINA | Дата: 24.05.2018 | Коментарі (0)

Найпершою святинею для кожної людини є родина. Адже ми по-справжньому щасливі лише в сім’ї, серед рідних, друзів, коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода.

У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ» 22 травня відбулося родинне свято, яке підготували вихованці дошкільної групи під керівництвом вчителя Семенович І.Р. Учасники свята показали свої здібності, талант та артистичність. Дошкільнята декламували вірші, співали пісні та енергійно танцювали. Чотири покоління – бабусі, дідусі, матусі, татусі, діти і онуки зустрілися в зат ... Читать дальше »

Переглядів: 270 | Додав: IRINA | Дата: 23.05.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 214 | Додав: IRINA | Дата: 21.05.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 212 | Додав: IRINA | Дата: 18.05.2018 | Коментарі (0)