В. Чорновіл – символ епохи  незалежності України

У грудні 2017 року Президент України підписав Указ №397/2017 «Про відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола». Головною метою Указу є забезпечення належної підготовки та проведення у грудні 2017 року – березні 2018 року заходів з нагоди 80-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Героя України В’ячеслава Чорновола.
       Згідно цього указу у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» для учнів 9 класу було проведено інформаційну годину "Жив і боровся для України й за Україну", також для  школярів проведено  виховні години «В. Чорновіл – символ епохи  незалежності України». Учні мали змогу переглянути документальний фільм «Той, що пробудив Кам'яну державу».

Переглядів: 203 | Додав: IRINA | Рейтинг: 0.0/0