Учні НВК «Ракобовтівська  ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ» 12 березня побували на екскурсії у місцевій олійні. Своїх гостей привітно зустріла господиня Остап Ганна Михайлівна, теперішня власниця. Вона розповіла, що олійня була збудована у 1926 р. її дідусем Мацюком Миколою. Колись олію виготовляли з льону і конопель. Робота була важка і потребувала сили. Приходили «бити» олію (так говорили у селі) люди із навколишніх сіл.  Процес виготовлення олії займав тривалий час. Пані Ганна продемонструвала приладдя і детально ознайомила учнів з технологією виготовлення. Олійня працює і по сьогоднішній день. Досі  люди радо йдуть, бо відчувають смак і насолоду від продукції виготовленої своїм ... Читать дальше »

Переглядів: 205 | Додав: IRINA | Дата: 12.03.2018 | Коментарі (0)

Тарас Григорович Шевченко - великий поет, геній українського народу. Українці - це народ Шевченка. Поет вніс неоціненний вклад у духовну скарбницю людства. Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість невмируща.

З нагоди відзначення 204-річчя від дня народження великого Кобзаря 12.03 у НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" учні 9 кл. виготовляли різноманітні буклети, які можуть стати у нагоді всім тим, хто цікавиться творчістю талановитого поета.

Ти нам зал ... Читать дальше »

Переглядів: 253 | Додав: IRINA | Дата: 12.03.2018 | Коментарі (0)

З нагоди Міжнародного дня лісу Національне представництво FSC в Україні оголошує конкурс малюнків ... Читать дальше »

Переглядів: 206 | Додав: IRINA | Дата: 12.03.2018 | Коментарі (0)