У 2018 році виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога ХХ століття Василя Сухомлинського. Він був не лише доброю людиною, видатним  педагогом, але ще й сам писав твори для дітей.

Бібліотекар коротко ознайомила дітей з життям і творчістю видатного педагога. Твори В. Сухомлинського вчать дарувати людям добро, радість, красиві і добрі діла, не чекаючи віддачі. З його творів ми завжди зможемо знайти добру пораду і дорогоцінну інформацію.

Переглядів: 314 | Додав: IRINA | Дата: 22.03.2018 | Коментарі (0)