День цивільного захисту
 16квітня 2018 р. в НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ" пройшов День цивільного захисту.

Метою проведення Дня цивільного захисту було:

-практична перевірка здатності працівників школи та учнів грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров'я та життя у надзвичайних ситуаціях;

- виховання впевненості учнів у ефективності заходів цивільного захисту;

- формування та розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, самовідданого виконання завдань цивільного захисту.

Розпочався День цивільного захисту лінійкою, на якій було поставлено завдання перед учнями школи.

Участь учнів, працівників школи в проведенні Дня цивільного захисту закріпило їх теоретичні знання та навчило діяти в екстремальних ситуаціях щодо збереження життя, наданні допомоги потерпілим у разі потреби.

Переглядів: 259 | Додав: IRINA | Рейтинг: 0.0/0