День безпечного Інтернету

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Долучилися до нього і учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ» під керівництвом вчителя інформатики Семенович І.Р.. Цей день проходив під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» і мав на меті пропаганду більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів. Проведено ряд заходів, спрямованих на оволодіння учнями навичками безпечної роботи в Інтернеті. Тиждень почався з лінійки на якій розкрито питання, пов’язані з правильним користуванням мережею, про можливі ризики в Інтернеті, про різноманітні антивірусні, антишпигунські програми. Для учнів молодших класів було проведено урок інтернет-безпеки , під час якого діти мали можливість обговорити правила безпечної роботи в мережі. Учні старшої ланки переглядали фільм, після якого розробили пам`ятку «Безпечний Інтернет» . Також діти взяли участь в конкурсі малюнків на тему" Я за безпечний Інтернет". Учасники були нагороджені призами.

Переглядів: 276 | Додав: IRINA | Рейтинг: 0.0/0