Уклонімося низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…

«Уклонімося низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…» - саме під такою назвою 13 вересня в НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» проведено лінійку присвячену пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Учні школи, під керівництвом учителя Приставської Оксани Миколаївни, у поетичній формі перегорнули сторінки історичної правди Євромайдану, Революції Гідності, війни на Сході України. Школярі наголосили на цінностях, які відстоювали українці: прагнення до свободи, європейська інтеграція. Учні висловили слова вдячності героям, серед яких і наші односельчани. Діти акцентували, що держава продовжує платити високу ціну за європейські цінності та чесноти українців.

Мільйони людей вірять, що небо нашої України-матері буде мирним, адже його оберігають славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати мир!

Приставська О.М.,

класний керівник 5 кл.