«Уклонімося низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…» - саме під такою назвою 13 вересня в НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» проведено лінійку присвячену пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Учні школи, під керівництвом учителя Приставської Оксани Миколаївни, у поетичній формі перегорнули сторінки історичної правди Євромайдану, Револю ... Читать дальше »

Переглядів: 175 | Додав: IRINA | Дата: 15.09.2019 | Коментарі (0)

Неймовірне літо завершилось і ми увійшли у новий навчальний рік. Це урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Незабутнім він є для першокласників.

У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» пройшло свято «Крок з дитинства в майбутнє». Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі привітання і кожне людське серце, хвилюючись відгукувалось на заклик першого дзвінка.

Успіхів у новому навчальному році і приємних вражень, дорогі діти і вчителі!

Переглядів: 165 | Додав: IRINA | Дата: 15.09.2019 | Коментарі (0)