В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр - символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі. З метою вшанування пам’яті про невинно вбитих у роки Другої світової війни, виховання національно-патріотичної свідомості, толерантності та загальнолюдських цінностей 30 вересня у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» була проведена історична п’ятихвилинка, присвячена 78 –річниці трагічних подій, які відбувалися у Бабиному Яру в роки війни. У виступі брали участь учні 7 класу, які під керівництвом класного керівника Семенович І.Р. ознайомили учнів школи з історією Бабиного Яру і тими жорстокими подіями, які вчиняли німці над людьми.

Річниця трагедії Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертви війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, що стали взірцем вз ... Читать дальше »

Переглядів: 139 | Додав: IRINA | Дата: 30.09.2019 | Коментарі (0)