Переглядів: 134 | Додав: IRINA | Дата: 12.03.2020 | Коментарі (0)

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є імя Тараса Шевченка, славетного і величного митця, людини планетарного масштабу.

Переглядів: 159 | Додав: IRINA | Дата: 08.03.2020 | Коментарі (0)

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок з 2 по 6 березня у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» проводився Тиждень англійської мови. Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Під час вивчення англійської мови ми ознайомлюємось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Переглядів: 132 | Додав: IRINA | Дата: 06.03.2020 | Коментарі (0)

Вихованці дошкільної групи «Малятко» НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» 2 березня  долучились ... Читать дальше »

Переглядів: 134 | Додав: IRINA | Дата: 02.03.2020 | Коментарі (0)

25 лютого Україна урочисто відзначила 149 років від дня народження славетної доньки України – Лесі Українки. З цієї нагоди у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» відбулося заняття в дошкільній групі «Малятко» під назвою «Мудрим ніхто не вродився, а навчився»(за мотивами казки «Біда навчить») присвячене вивченню творчої спадщини видатної української письменниці та поетеси Лесі Українки під керівництвом вихователя Семенович І.Р.

Леся Українка - це геній нашого народу, це вогонь тисячоліть, це наше минуле, теперішнє і майбутнє. Нам є у кого вчитися, нам є кого наслідувати. Головне – щоб ми ніколи не забували, на якій землі живемо.

Семенович І.Р.,

вихователь

Переглядів: 132 | Додав: IRINA | Дата: 28.02.2020 | Коментарі (0)

У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»,  24 лютого, в рамках тижня Інформатики відбувся День безпечного Інтернету. Проходив він під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” Було проведено різноманітні заходи: онлайн-уроки, виховні години,  перегляд відеофільмів та мультфільмів, акції, конкурси, квести, веб-квести,  тощо.

Переглядів: 135 | Додав: IRINA | Дата: 25.02.2020 | Коментарі (0)

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році. Святкування цієї визначної  дати відбулося і в НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» під керівництвом учителя української мови та літератури Мазник Г.Я.

До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилась вся шкільна родина. Була проведена тематична лінійка «Є у світі багато мов, але наша найніжніша у світі» ... Читать дальше »

Переглядів: 127 | Додав: IRINA | Дата: 21.02.2020 | Коментарі (0)

З метою увічнення пам’яті  Героїв Небесної Сотні, вшанування подвигу учасників Революції гідності та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», 20 лютого, було проведено лінійку-реквієм «Герої не вмирають», яку підготували учні 5-7 кл. Сільський бібліотекар М.Смолінська організувала виставку на дану тематику.

Сьогодні Україна переживає тяжкі випробуван ... Читать дальше »

Переглядів: 130 | Додав: IRINA | Дата: 20.02.2020 | Коментарі (0)

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

У День пам’яті Героїв Крут, ... Читать дальше »

Переглядів: 140 | Додав: IRINA | Дата: 30.01.2020 | Коментарі (0)

22 січня увійшло до національного календаря як велике державне свято. Адже, саме цього дня у 1919 році на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цей історичний факт показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному. В знак шани та об’єднання українських земель в НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" відбулася урочиста лінійка з нагоди відзначення Дня Соборності України. Соборність – це символ боротьби за волю, символ порозуміння між людьми, символ надії і віри у майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною.

Литвин Н.М.,
вч.біології

Переглядів: 141 | Додав: IRINA | Дата: 22.01.2020 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 26 27 »