Переглядів: 139 | Додав: IRINA | Дата: 06.01.2020 | Коментарі (0)

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі й діти. Свято Миколая-найочікуваніше свято для діток. Для кожного-це дитяча казка, день, коли здійснюються заповітні  мрії та бажання. Напередодні свята діти писали  листи, намагалися бути чемними та слухняними.

І ось сьогодні, 18 грудня, у НВК"Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ" відбулося свято" Світом Миколай мандрує", яке підготували учні 1-4 класів під керівництвом класних керівників Мороз М. П.  і Щепанюк Н. М. Звичайно, не обійшлося свято і без  найменших наших артистів-дошкільнят під керівництвом Семенович І. Р. Свято вдалося на сла ... Читать дальше »

Переглядів: 144 | Додав: IRINA | Дата: 18.12.2019 | Коментарі (0)

Учні та вчителі НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» долучились до благодійної акції «Подаруй тепло солдату». Акція передбачала збір теплих речей, солодощів та засобів гігієни для подальшої передачі їх бійцям у зону ООС. ... Читать дальше »

Переглядів: 137 | Додав: IRINA | Дата: 11.12.2019 | Коментарі (0)

Учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» 2 жовтня 2019року долучились до проведення «ІІ Всеукраїнського уроку доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин. Школярі отримали електронні сертифікати учасника та встановили національний рекорд України «Найбільша кількість уроків добра» та в подарунок отримали настільну гру.

Дякуємо організаторам за проведення конкурсу, а також за настільну освітньо-пізнавальну гру «Happy paw» від БФ «Щаслива лапа» та ТМ «Purina». Учні із задоволенням виконують завдання гри, дізнаються більше нового щодо догляду за тваринами .

Переглядів: 144 | Додав: IRINA | Дата: 26.11.2019 | Коментарі (0)

Переглядів: 151 | Додав: IRINA | Дата: 26.11.2019 | Коментарі (0)

День пам'яті жертв Голодомору

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» 22 листопада зібрались на годину скорботи на якій читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії. Сільський бібліотекар Марія Смолінська організувала виставку літератури на дану тематику, тим самим заохочуючи дітей до читання. Обговорили також причини Голодомору та «Закон про п'ять колосків», провели символічну акцію «Незабудки пам’яті». Вшанували пам'ять жертв Голодомору хвилиною мовчання. А 23 листопада всі учні школи долучаться до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».

Семенович І.Р.,

кл.керівник 7 клас ... Читать дальше »

Переглядів: 139 | Додав: IRINA | Дата: 22.11.2019 | Коментарі (0)

21 листопада у  НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» відбулася урочиста лінійка «Народжені вмерти за Батьківщину – залишаються жити у віках», також діти виготовили стіннівку.  Під час урочистості учні мали змогу зануритися у ті дні, що стали початком історичних подій: Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Переглядів: 168 | Додав: IRINA | Дата: 21.11.2019 | Коментарі (0)

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху:водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.
У НВК "Ракобовтівська ЗОШ l-ll ст. -ДНЗ" проводивсяТ иждень безпеки дорожнього руху, який тривав у період з 11.11 по 15.11.2019 року. Його метою було усвідомлення необхідності дотримання правил поведінки  на дорозі.
     В рамках тижня було проведено єдиний національний урок"Безпечна країна" з використанням  відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. Знання з ПДР учні початкових класів зобразили  у своїх малюнках.
     І на завершення, у п'ятницю, була проведена лінійка"Твій друг-безпечний рух", де учні 1-2 класів у віршованій формі розповідали правила ... Читать дальше »

Переглядів: 164 | Додав: IRINA | Дата: 15.11.2019 | Коментарі (0)

Цьогоріч відзначення Дня української писемності та мови в НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» розпочалося з виступу вчителя української мови та літератури Мазник Г.Я., яка розповіла про історію української писемності та мови, та провела усний журнал «Скарб од далеких предків – то рідна мова й рідне письменство». Він дав змогу своїм слухачам поглянути на історію свого народу, збагнути роль рідної мови в утвердженні української державності. Адже для нас рідна мова – це не тільки дорога спадщина, яка об ... Читать дальше »

Переглядів: 146 | Додав: IRINA | Дата: 08.11.2019 | Коментарі (0)

Митрополит Андрій Шептицький - одна з найвизначніших постатей найновішої історії України, яка своєю піввіковою працею причинилась до відродження самосвідомості українського народу цієї доби.

У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» 25 жовтня  відбулася година духовності для учнів 5-7 кл. «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!» під керівництвом учителя християнської етики Приставської О.М., а учні початкових класів переглядали мультфільм «Андрей Шептицький. Світло любові»

Переглядів: 154 | Додав: IRINA | Дата: 25.10.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 26 27 »