Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!

Митрополит Андрій Шептицький - одна з найвизначніших постатей найновішої історії України, яка своєю піввіковою працею причинилась до відродження самосвідомості українського народу цієї доби.

У НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» 25 жовтня  відбулася година духовності для учнів 5-7 кл. «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!» під керівництвом учителя християнської етики Приставської О.М., а учні початкових класів переглядали мультфільм «Андрей Шептицький. Світло любові»

Його ім’я вже давно стало символом української церкви, символом духовності нації, символом національного та духовного єднання народу. Для кожного українця ця незвичайна харизматична особистість святий приклад для наслідування. Адже його заповіти – вчення справжньої віри і любові до свідомого християнства, ближнього, і національного патріотизму – заповіти на всі віки, на всі прийдешні покоління.

Приставська О.М.,

вч. християнської етики