Загальновідомо, що тварини як і будь-які живі істоти, мають відчуття страху, радості, задоволення. Це можна спостерігати під час спілкування з домашніми улюбленцями, ставлення до яких повинне бути гуманним. На жаль, не всі розуміють, що тварини, і не лише домашні, здатні відчувати біль, голод, спрагу.

2 жовтня відбувся ряд уроків доброти у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» на тему «Гуманне ставлення до тварин» у 1-8 класах. Метою заходу було виховання доброти у дітей, відповідального ставлення до всього живого. Під час проведення заходів використані матеріали методичного посібника, підготовленого благодійною організацією «БФ «Щаслива лапа». Учні розповіли про своїх домашніх улюбленців, активно обговорювали питання в ... Читать дальше »

Переглядів: 154 | Додав: IRINA | Дата: 02.10.2019 | Коментарі (0)