День пам'яті жертв Голодомору

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» 22 листопада зібрались на годину скорботи на якій читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії. Сільський бібліотекар Марія Смолінська організувала виставку літератури на дану тематику, тим самим заохочуючи дітей до читання. Обговорили також причини Голодомору та «Закон про п'ять колосків», провели символічну акцію «Незабудки пам’яті». Вшанували пам'ять жертв Голодомору хвилиною мовчання. А 23 листопада всі учні школи долучаться до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».

Семенович І.Р.,

кл.керівник 7 класу