З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху:водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.
У НВК "Ракобовтівська ЗОШ l-ll ст. -ДНЗ" проводивсяТ иждень безпеки дорожнього руху, який тривав у період з 11.11 по 15.11.2019 року. Його метою було усвідомлення необхідності дотримання правил поведінки  на дорозі.
     В рамках тижня було проведено єдиний національний урок"Безпечна країна" з використанням  відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. Знання з ПДР учні початкових класів зобразили  у своїх малюнках.
     І на завершення, у п'ятницю, була проведена лінійка"Твій друг-безпечний рух", де учні 1-2 класів у віршованій формі розповідали правила ... Читать дальше »

Переглядів: 158 | Додав: IRINA | Дата: 15.11.2019 | Коментарі (0)