Світом Миколай мандрує

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі й діти. Свято Миколая-найочікуваніше свято для діток. Для кожного-це дитяча казка, день, коли здійснюються заповітні  мрії та бажання. Напередодні свята діти писали  листи, намагалися бути чемними та слухняними.

І ось сьогодні, 18 грудня, у НВК"Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ" відбулося свято" Світом Миколай мандрує", яке підготували учні 1-4 класів під керівництвом класних керівників Мороз М. П.  і Щепанюк Н. М. Звичайно, не обійшлося свято і без  найменших наших артистів-дошкільнят під керівництвом Семенович І. Р. Свято вдалося на славу: лунали пісні, вірші, танці. Дякуємо нашим благодійникам  за смачні гостинці: директору Буського лісгоспу  Яворському М. В. і директору  МХП Захід-Агро.

А я бажаю усім справжнього  казкового дива в ніч Святого Миколая.

вчитель початкових класів

Мороз М. П.