Ми молимось за Вас, Герої

Україна відзначила 28 річницю Незалежності. Але нині маємо й сумні роковини – Іловайської трагедії. 10 серпня 2014 року розпочалася одна із страшніших сторінок російсько-української війни – бої за Іловайськ. Місто, яке сполучає Донецьк та Луганськ, також було головним залізничним вузлом.  Пройшло пять  років, але досі не всіх загиблих знайшли і не всіх полонених визволили. Винним призначили ворога. Ті, що вийшли живими з оточення, не забудуть того ніколи. Мусять пам’ятати й решта українців.

У день пам'яті, 29 серпня, учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», зібралися на шкільному подвір`ї і урочисто хресною ходою вирушили до могили борця за волю України Степана Навроцького. Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих у ці страшні дні. Діти молились, щоб ці трагічні події ніколи не повторювались.

Семенович І.Р.,

вч. інформатики