28 квітня ми святкуємо Великдень  - воскресіння Христа. З цього приводу учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» взяли участь у акції «Великодній кошик». До збору гостинців долучилась громада села, а діти  нашої школи виготовляли листівки і писанки.

Мета акції підтримати і подарувати частинку Великоднього  тепла солдатам, щоб далеко від дому відчули нашу підтримку  перейнялися святковим настроєм.

У своїх листівках діти висловили щи ... Читать дальше »

Переглядів: 227 | Додав: IRINA | Дата: 26.04.2019 | Коментарі (0)

26 квітня – це найтрагічніша дата в історії нашого народу. Адже цього дня 1986 року сталася жахлива подія – вибух атомного реактора на Чорнобильській АЕС. І вже 33-ій рік Україна з болем згадує цю дату.

24 квітня у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» відбулася  лінійка пам’яті Чорнобильської трагедії «Чорна весна – 1986»

Час невпинно йде вперед. Віддаляється чорна дата Чорнобиля, про яку з болем і сльозами згадуємо нині. І хочеться, щоб більше ніколи і ніде у світі не повторилося подібне лихо.

Литвин Н.М.,

вч.біології

Переглядів: 194 | Додав: IRINA | Дата: 25.04.2019 | Коментарі (0)

Святе Письмо навчає: «Не хлібом єдиним житиме людина, а кожним словом, що походить з уст Божих». До цього слова Божого, як невичерпного джерела Божої мудрості, припадють учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» під час Тижня духовності, який переслідував мету: наблизити учнів до Бога, нагадати усім про дні Великого посту, замислитися над своїми вчинками і в майбутньому стати не лише освіченою, а й доброю та побожною людиною.

Кожен день розпочинається зі спільної молитви з о. Богданом Юрківим, яка супроводжується притчами та катехитичними науками. Учні та вчителі разом моляться за всіх дітей, які навчаються, за їх наставників, за батьків, за любов і мир між людьми в Україні та світі.

В рамках Тижня духовності, 9 квітня, у церкву Успіння Пресвятої Богородиці с.Ракобовти на Хресну дорогу завітали учні та педагоги Новомилятинської ЗОШ І-ІІІ ст ... Читать дальше »

Переглядів: 205 | Додав: IRINA | Дата: 09.04.2019 | Коментарі (0)

4 квітня 2019 р. у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» пройшов День цивільного захисту– це можливість застосувати практичні навички і пригадати все про надзвичайні ситуації та правила поводження під час стихійних лих і пожеж.

Розпочався День цивільного захисту лінійкою, на якій було поставлено завдання перед учнями школи. Основні завдання: вироблення в учнів умінь, навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя; удосконалення теоретичних знань та практичних навичок під час захисту від наслідків надзвичайни ... Читать дальше »

Переглядів: 196 | Додав: IRINA | Дата: 06.04.2019 | Коментарі (0)

До 80-ї річниці проголошення Карпатської України, 3 квітня, у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» з метою належного відзначення цієї важливої події у житті краю, виховання у дітей та молоді патріотизму, шанобливого ставлення до героїчного минулого нашого краю була проведена година історичної пам’яті «Карпатська Україна. Історія у фактах»:
    Століттями Закарпаття було ізольоване політично та культурно від інших українських земель.Після Першої світової війни край пережив відродження національної ідентичності. На початку 1939-го, коли Європа готувалась до наступної війни, боротьба за контроль над регіоном загострилась. У складних умовах політичного і військового протистояння була проголошена Карпатська Україна, сіючи зерна майбутньої незалежної України.
   Учні також мали можливість переглянути фільм «Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919-1939» . Це дуже ці ... Читать дальше »

Переглядів: 212 | Додав: IRINA | Дата: 04.04.2019 | Коментарі (0)

Переглядів: 198 | Додав: IRINA | Дата: 24.03.2019 | Коментарі (0)

22 березня у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» відбулось загальношкільна свято «Любові пам'ять незабутня» під керівництвом учителів Мазник Г.Я., Семенович І.Р., Сироти М.В.

Школярі акцентували увагу на тому, що знову вічна Шевченкова весна прийшла на нашу землю. На повний голос говоримо про мудре й живе слово ... Читать дальше »

Переглядів: 185 | Додав: IRINA | Дата: 22.03.2019 | Коментарі (0)

Весна непомітною і тихою ходою завітала до нас. Як ми всі скучили за її теплим сонячним промінням та свіжим вітерцем. Оновлюється природа, веселіше защебетали птахи. Зима ще прагне нагадати про себе ранковими приморозками та її сила щодня слабшає. Природа потребує нашого захисту і саме від нас залежить вона зараз!
   Вже традиційно навесні кожного року в НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ" проводиться весняна екологічна толока. Ось і цього весняного дня 21 березня, учні та вчителі вийшли на трудовий десант, аби прибрати територію школи та навести лад на вулицях рідного села.
Дякуємо всім за роботу.

Семенович І.Р.
кл.керівник 6 кл.

Переглядів: 204 | Додав: IRINA | Дата: 21.03.2019 | Коментарі (0)

Переглядів: 181 | Додав: IRINA | Дата: 21.03.2019 | Коментарі (0)

Учні НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" 21 березня взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру".  З даним конкурсом діти вже добре знайомі, оскільки неодноразово ставали його учасниками. Конкурс "Кенгуру" дає можливість пізнати себе в більшій мірі, утвердитися у власних очах; розвиває різні інтереси та здібності учнів. Завдання завжди є цікавими та спонукають до логічного мислення, викликають інтерес до математики, навіть у тих, хто нею не особливо захоплюється.

Учасники з великим задоволенням взяли участь у ньому, отримали позитивні враження та з нетерпінням чекають результатів.

Приставська О.М.,

вч.математики

Переглядів: 179 | Додав: IRINA | Дата: 21.03.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 26 27 »