Щоб  привернути увагу до проблеми забруднення і дефіциту питної води, міжнародна організація ООН прийняла рішення про відзначення 22 березня Всесвітнього дня води. Саме тому, 20 березня в НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" було проведено виховний захід "Екологія води - екологія душі".

У виховному заході брали участь учні 5-9 класів. Школярі зрозуміли значення води для людини і для всієї планети Земля. Адже вода  -це унікальна рідина, яка повною мірою може вважатись восьмим чудом світу. Вона дарує життя, лікує, допомагає, надихає і дивує нас кожного дня. Тому учні на уроці визначили основні шляхи, які необхідно для її збереження.

Сташків О.Р.,

вч.географії

Переглядів: 181 | Додав: IRINA | Дата: 21.03.2019 | Коментарі (0)

З метою формування патріотичного виховання та знайомства із справжніми героями України, 14 березня у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» відбулася зустріч з учасником АТО Грехом М.С.

З цікавістю слухали діти розповідь захисника про бойові дії, що відбуваються на Сході нашої країни. З болем в очах боєць розповів школярам, що ... Читать дальше »

Переглядів: 236 | Додав: IRINA | Дата: 14.03.2019 | Коментарі (0)

Переглядів: 228 | Додав: IRINA | Дата: 14.03.2019 | Коментарі (0)

У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любовю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко, чия безсмертна спадщина одна з найбільших вершин людського генія.

Тому з метою популяризації його творчої спадщини, активізації патріотичного виховання, пов’язаного з іменем видатного митця, 11 березня у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ с ... Читать дальше »

Переглядів: 186 | Додав: IRINA | Дата: 11.03.2019 | Коментарі (0)

Учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ» продовжують брати участь в акції «Чисте місто». Цього тижня діти допомагали бібліотекарю Приставській О.М. сортувати і зв’язувати фізично зношену літературу.

Приставська О.М.,
бібліотекар

Переглядів: 199 | Додав: IRINA | Дата: 07.03.2019 | Коментарі (0)

Переглядів: 191 | Додав: IRINA | Дата: 07.03.2019 | Коментарі (0)

Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати в дітей чемність, уважне і дбайливе ставлення та відповідальність за домашніх тварин.
     Загальновідомо, що тварини як і будь-які живі істоти, мають відчуття страху, радості, задоволення. На жаль, не всі розуміють, що тварини, і не лише домашні, здатні відчувати біль, голод, спрагу. У багатьох цивілізованих країнах ця проблема вирішується шляхом створення притулків для бездомних тварин.
     1 березня у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» відбувся урок доброти у 1-4 класах на тему «Гуманне ставлення до тварин». Метою заходу було виховання доброти у дітей, відповідального ставлення до всього живого. Під час уроку розглядалися такі гострі проблеми як спричинення жорстокості тваринам, недоброзичливе та негуманне до них ставлення. Були обговорені питання уважного та дбайливого ... Читать дальше »

Переглядів: 199 | Додав: IRINA | Дата: 04.03.2019 | Коментарі (0)

Учні НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» долучилися до програми «Чисте місто», яка оголосила акцію збору вторсировини. Мета заходу полягала в тому, щоб діти турботливо ставилися до навколишнього середовища, поваги до праці, створення комфортного освітнього простору.
       Діти зрозуміли, що всі повинні дбати про чистоту навколишнього середовища, адже чисте село чи місто залежить від кожного з нас.

Семенович Л.М.,
заступник директора

Переглядів: 200 | Додав: IRINA | Дата: 04.03.2019 | Коментарі (0)

Птахи – невід’ємна частина живої природи. Ми не можемо уявити весну без дзвінкої пісні жайворонка або весняний ліс без кування зозулі.

Восени майже дві третини пташиного населення відлітає у теплі краї і тільки справжні пернаті зимівники гніздяться поблизу людського житла, рятуються від холоду і голоду.

Переглядів: 186 | Додав: IRINA | Дата: 28.02.2019 | Коментарі (0)

27 лютого стартував конкурс «Таланти твої, Україно!» у Буському районі . Метою заходу було підтримати і розкрити таланти школярів, сприяти їх творчій самореалізації, підвищувати художній і виконавський рівень вихованців. Нетлюх Денис, учень 6 кл. НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ", показав свою майстерність у номінації «Гердан, вироби з бісеру» і був нагороджений дипломом.

Переглядів: 198 | Додав: IRINA | Дата: 27.02.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 26 27 »