Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму протягом тижня в НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ» було організовано та проведено ряд заходів: книжкова виставка літератури «Україна – єдина країна», конкурс малюнків серед учнів початкових класів «Моя Батьківщина» , виховні години у старших класах та круглий стіл «Україна – єдина, соборна держава» .

Під час заходів учні висловили впевненість у нео ... Читать дальше »

Переглядів: 191 | Додав: IRINA | Дата: 21.01.2019 | Коментарі (0)

Переглядів: 168 | Додав: IRINA | Дата: 30.12.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 191 | Додав: IRINA | Дата: 19.12.2018 | Коментарі (0)

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора - день Святого Миколая. Це свято завжди було днем радості і чудес.

Саме у переддень свята, 18 грудня, у НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" відбулося дитяче свято "Миколай мандрує світом", яке підготували вчителі початкових класів Мороз М.П. і Щепанюк Н.М. під музичним супроводом Сироти М.В. Під час проведення заходу присутні змогли потрапити у чарівну казку. Окрасою цього дійства став виступ наших дошкільнят під керівництвом Семенович І.Р.

Роздаючи солодощі, які діти отримали завдяки нашим спонсорам МХП Захід-Агро і Буському лісгоспу, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, добрими, справедливими, шанувати і допомагати своїм батькам. Ще довго після свята було чути веселий сміх щасливих дітей.

Мороз М.П.,

вч.початкових класів

Переглядів: 198 | Додав: IRINA | Дата: 19.12.2018 | Коментарі (0)

Шкільні екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни, в якій ви живете. Це — спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній обстановці, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в інших містах і куточках Землі. Шкільні екскурсії — це ті події, які пізніше згадуються все життя.

Учні та вчителі НВК"Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ" . відвідали Музей визвольної боротьби України та Львівський історичний музей у місті Львові.

Школярі із захопленням слухали екскурсоводів, ознайомилися з експозиціями музеїв. Діти були дуже задоволені екскурсією і відчули ... Читать дальше »

Переглядів: 225 | Додав: IRINA | Дата: 17.12.2018 | Коментарі (0)

17 грудня  у НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" учні мали змогу переглянути фільм «Червоний». В основу кінострічки ліг історичний роман Андрія Кокотюхи "Червоний". Фільм розповідає про повстання українців у таборі ГУЛАГу після Другої світової війни. Головні герої картини - українці, які вели боротьбу у ворогуючих арміях.

Це серйозна робота українських кінематографістів, на рівні світового кіно такого плану — із динамічним сюжетом, цікавими типажами, яскравими спецефектами. Але якщо зарубіжні блокбастери, як правило, плід фантазії їхніх творців, то «Червоний» — гірка і водночас горда сторінка нашої історії — і в тому його особлива ц ... Читать дальше »

Переглядів: 184 | Додав: IRINA | Дата: 17.12.2018 | Коментарі (0)

НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» долучилася до проведення Всеукраїнського тижня права, який тривав з 10 по 14 грудня. На початку тижня діти виготовили стінгазету присвячену правам дитини.  Учні 5-6 класів малювали малюнки «Права дитини в малюнках», учні 9 класу писали есе «Права очима дітей», брали участь в анкетуванні та в уроці запитань і відповідей «Знай та поважай свої права». У кожному класі були проведені виховні години присвячені проголошенню ООН Загальної декларації прав людини. Учні отримали задоволення і від виставки літератури на правову тематику, яку для них підготували у сільській бібліотеці. Смолінська М.І. провела цікаву вікторину та подарувала школярам буклетики, у яких йшлося про припинення домашнього насильства, про покращення родинних відносин і захист прав кожної людини. ... Читать дальше »

Переглядів: 205 | Додав: IRINA | Дата: 17.12.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 234 | Додав: IRINA | Дата: 15.12.2018 | Коментарі (0)

От і наближається День святого Миколая  Чудотворця – свято з особливим шармом, сповнене радості, добра та справжніх чудес. Саме на це свято хочеться подарувати солдатам-захисникам святковий настрій та частинку душевного тепла.

НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" долучилась до благодійної акції до свята святого Миколая "Подаруй свято воїнам операції об'єднаних сил". Ця акція – простий і людяний спосіб сказати "ДЯКУЮ!" тим, завдяки кому ми зустрінемо свята вільними і живими. Сподіваємось,що наш подарунок зробить їхнє свято теплішим і смачнішим.

Семенович І.Р.,

кл.керівник 6 класу

Переглядів: 209 | Додав: IRINA | Дата: 14.12.2018 | Коментарі (0)

Сьогодні, 14 грудня, у НВК» Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» відбулася літературна п’ятихвилинка з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Більше 650 тисяч людей з усієї території колишнього СРСР брали участь у ліквідації катастрофи, більше половини з них були жителями Україні. І, незважаючи на всі труднощі, пов'язані із їх нинішньою, нелегкою долею 14 грудня визнають Днем   вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв та віддаємо дань пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи не лише українців, а й народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – св ... Читать дальше »

Переглядів: 237 | Додав: IRINA | Дата: 14.12.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 26 27 »