Миколай мандрує світом

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора - день Святого Миколая. Це свято завжди було днем радості і чудес.

Саме у переддень свята, 18 грудня, у НВК "Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" відбулося дитяче свято "Миколай мандрує світом", яке підготували вчителі початкових класів Мороз М.П. і Щепанюк Н.М. під музичним супроводом Сироти М.В. Під час проведення заходу присутні змогли потрапити у чарівну казку. Окрасою цього дійства став виступ наших дошкільнят під керівництвом Семенович І.Р.

Роздаючи солодощі, які діти отримали завдяки нашим спонсорам МХП Захід-Агро і Буському лісгоспу, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, добрими, справедливими, шанувати і допомагати своїм батькам. Ще довго після свята було чути веселий сміх щасливих дітей.

Мороз М.П.,

вч.початкових класів