Екскурсія в музеї Львова

Шкільні екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни, в якій ви живете. Це — спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній обстановці, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в інших містах і куточках Землі. Шкільні екскурсії — це ті події, які пізніше згадуються все життя.

Учні та вчителі НВК"Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ" . відвідали Музей визвольної боротьби України та Львівський історичний музей у місті Львові.

Школярі із захопленням слухали екскурсоводів, ознайомилися з експозиціями музеїв. Діти були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв'язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі.

Семенович І.Р.,

кл. керівник 6 класу