Всеукраїнський тиждень права

НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» долучилася до проведення Всеукраїнського тижня права, який тривав з 10 по 14 грудня. На початку тижня діти виготовили стінгазету присвячену правам дитини.  Учні 5-6 класів малювали малюнки «Права дитини в малюнках», учні 9 класу писали есе «Права очима дітей», брали участь в анкетуванні та в уроці запитань і відповідей «Знай та поважай свої права». У кожному класі були проведені виховні години присвячені проголошенню ООН Загальної декларації прав людини. Учні отримали задоволення і від виставки літератури на правову тематику, яку для них підготували у сільській бібліотеці. Смолінська М.І. провела цікаву вікторину та подарувала школярам буклетики, у яких йшлося про припинення домашнього насильства, про покращення родинних відносин і захист прав кожної людини.

Карпа О.Я.,

вч.правознавства