Зродились Ми великої години

У цей святковий день всім нам випала прекрасна нагода згадати про звитяги предків, які здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а також героїв сьогодення – українських солдатів, які борються за нашу державу.

11 жовтня у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» був проведений урок «Зродились Ми великої години», присвячений 77 річниці створення УПА.

Учні 5-8 класів під керівництвом класного керівника Мазник Г.Я. розповідали  про створення та діяльність УПА, про життя та діяльність основних провідників Степана Бандеру, Євгена Коновальця, Романа Шухевича. Школярі вшанували пам'ять воїнів УПА, згадали останнього генерала-хорунжого УПА Василя Кука.

Роки…Скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам'яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої Вітчизни.

Мазник Г.Я.,

класний керівник 8 кл.