Найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоровя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів.

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» з 06 по 10 травня 2019 р. під керівництвом Мазник Г.Я., вчителя основ здоров’я пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня у школі проводилися заходи, націлені на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху:

Переглядів: 186 | Додав: IRINA | Дата: 13.05.2019 | Коментарі (0)