Тиждень безпеки дорожнього руху

Найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоровя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів.

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» з 06 по 10 травня 2019 р. під керівництвом Мазник Г.Я., вчителя основ здоров’я пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня у школі проводилися заходи, націлені на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху:

-загальношкільна лінійка на тему «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди»;

-конкурс дитячих малюнків;

-виховні години «Знай та виконуй Правила дорожнього руху».

Заходи, які були проведені, дали змогу учням одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоровя та оточуючих людей.

Мазник Г.Я.,

Вчитель основ здоровя