Буквар – перша сходинка до знань, адже саме з цієї книги починається цікавий шлях у світ Знань. Ця чудова книга ввела першокласників у магічний світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами. Та прийшов час прощатись з першою книгою – Букварем.
Урочисто й цікаво пройшло свято «Прощавай, Букварику» для учнів 1 класу НВК «Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» 24 травня, які разом зі своєю вчителькою підготували свято на сучасний мотив. Школярі співали пісні, танцювали, розповідали цікаві вірші про шкільне життя.
Першокласники гідно підтвердили свої знання, вміння, свій талант, здобуті за перший рік навчання, за що отримали свідоцтва першокласника.
Попереду ще багато шкільних років, відкриттів та злетів. Бажаю своїм першачкам, щоб їх шлях був переповнений добрими справами, новими знаннями та високими досягненнями! Хай щастить їм у країні Знань!

Переглядів: 172 | Додав: IRINA | Дата: 24.05.2019 | Коментарі (0)