У 2015 році указом президента було введено День пам’яті та примирення, який відзначається 8 травня, а також День перемоги над нацизмом у Європі – 9 травня.

У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі в Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки. Саме так і вчинили учні НВК “Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст - ДНЗ”, на уроці мужності  “Пам’ять вічно жива”. Напередодні була проведена акція , під час якої школярі   виготовили червоні маки . День пам’яті полеглих у Другій Світовій війні-це лише часточка великої данини пошани полег ... Читать дальше »

Переглядів: 188 | Додав: IRINA | Дата: 09.05.2019 | Коментарі (0)