Пам’ять вічно жива

У 2015 році указом президента було введено День пам’яті та примирення, який відзначається 8 травня, а також День перемоги над нацизмом у Європі – 9 травня.

У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі в Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки. Саме так і вчинили учні НВК “Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ст - ДНЗ”, на уроці мужності  “Пам’ять вічно жива”. Напередодні була проведена акція , під час якої школярі   виготовили червоні маки . День пам’яті полеглих у Другій Світовій війні-це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам, , які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Мало залишилося учасників тих подій, але всі ми щиро вдячні їм.

Вклонімося усім полеглим, схилимо голови в журбі і задумі. Покладімо квіти до могил, в молитві пом'янімо всіх , хто не повернувся з тієї проклятої для всього світу війни.

Карпа О.Я.,

вчитель історії