У неділю, 14 жовтня, Україна відзначила низку свят: свято Покрови, День захисника України, День українського козацтва та 76-у річницю створення Української Повстанської Армії.
         Враховуючи всі ці пам'ятні дати, учні НВК «НВК Ракобовтівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» у п'ятницю, 12 жовтня,  відвідали могилу очільника українського повстанського руху, капелана УПА, стигматика Степана Навроцького. Там вони провели спільну молитву за Україну,згадали її історичне минуле, а також основні моменти життя С. Навроцького.
     У вівторок, 15 жовтня, учні школи прослухали урок історичної пам'яті «Українська Повстанська Армія – історія нескорених». Старшокласники разом із вчителем історії виступили з доповідями про основні події тих часів. Було проведено історичну вікторину «Козацька доба&raq ... Читать дальше »

Переглядів: 201 | Додав: IRINA | Дата: 17.10.2018 | Коментарі (0)